Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 14-15-re?

Ki nem várja 14-15-re?

Figyelt kérdés
2020. márc. 10. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

En!!!

Mar alig varom, hogy hetfo legyen. Addigra minden kiderul.

Te mikor tesztelsz?

Mikor volt peteeresed?

2020. márc. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is hétfőn tesztelek, ha addig nem jön meg. Kb. 29-én-1-jén volt pé.-m.
2020. márc. 10. 12:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 17.ere nem várom! Fogalmam nincs miért, de ma teszteltem. Negatív lett de szerintem 3 percet sem vártam meg csak ahogy ment föl a teszt csík nem láttam rajta másik csíkot, kidobtam. Majd fel ora mulva kivettem(tudom tudom rossz dolog) halványan de teljesen kivehető a másik csík. Gondoltam csak száradási. Szóval csináltam megint. X-epil. exta halvány két csíkos, a férjem is látta. Semmibe nem élem bele magam. Csütörtökön újra tesztelek😊
2020. márc. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 17-re nem várom. 14-én tervezek tesztelni legkorábban, facelle teszttel.
2020. márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Stangli ***** válasza:
Jelen!
2020. márc. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Teszteltem ma reggel is. Halvány de ott van. Már ez is csoda hogy 5 nappal a nem árt előtt így mutat valamit. De még nem kiabaljuk el. Fogorvosnal voltam délelőtt mindent érzéstelenítő nélkül csinált. Vegigbogtem 😞😭😭😭
2020. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocsi 3mas voltam
2020. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Stangli ***** válasza:
Én ma kiestem. Két nappal korábban megjött. :( szívem szerint bevackolnék és szétbőgném magam. Ti hogy viselitek ha megjön? Hogy lehet könnyebb?
2020. márc. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3mas. Én ezt a hónapot teljesen elengedtem. Szóval mikor mensi előtt 6nappal teszteltem halvány pozit. El se hittem. Meg most sem. De holnap megint tesztelek. Eg mindig úgy vagyok vele... akármi lehet. Pedig nem így szabadna hozzá allni. Viszont a hasam fajdogall. De annál jobban a fogam. Azt mondta a doki hogy próbáljam kihuzni legalább a 12.hetig addig ne szívesen huzna ki😖😞
2020. márc. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem is megjött 15-én. Percre pontosan. De én nem is bánom, főleg a járványhelyzet miatt. Legalább baba miatt nem kell aggódnom. Sőt mi a próbálkozással is felhagyunk egy hónapra minimum.
2020. márc. 17. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!