Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja március 2. -án?

Ki nem várja március 2. -án?

Figyelt kérdés
Utolsó mensim február 3. 28 naposak a ciklusaim, február 17.-én volt ovum, aznap ileltve azt megelőző napokon,és utána lévő napon voltunk együtt a férjemmel. Aztán egy kis szünet, majd újra de szerintem az már nem számít. Nos. Naptáram szerint 24.25.26.-a a beágyazódás. Nekem 2 hete van mensis görcsöm, illetve, a múlthéten a méhemben éreztem olyan erős nyilalást,mintha kést döftek volna bele,ilyet sosem éreztem még életem folyamán, kb 5x nyilalt.azota van ez a mensis görcs, a derék nyilalás,illetve folyamatos hüvely folyás ami krémes. Ha vissza gondolok nekem szoktak pms tüneteim lenni ,de nem ilyen korán. Igaz mostmár csak 5 napom van a nem vártig. Ez lehet az,hogy össze jött a baba? Minimális mell szurkálás is van,mondjuk az is máskor is volt. Nem tudom mire számitsak, semmiképp nem akarok a nemvárt napig tesztelni. Nem figyeltem hő görbét sőt ovu tesztet sem végeztem. Szimplán csak tanulmányoztam. Masok véleményére vagyok kíváncsi ,kik hogyan érezték? Olvastam ,hogy van beágyazodasi görcsölés ez igaz?
2020. febr. 26. 10:30
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Plusz annyi ,hogy nekem mindig evés zavaraim voltak. Tegnap óta folyamatosan éhes vagyok. Bármit meg tudnék enni. Jó azért nem mindent. De általában sosem eszek rendesen, egy max 2x eszek. És mensi előtt szokott lenni édesség utáni vágyam de az sem mindig,inkàbb émelygés szokott lenni. Nekem ez is fura
2020. febr. 26. 10:36
 2/21 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálam is még a dátumok is stimmelnek :) Viszont én már nem merek reménykedni mert már nagyon sokszor volt ezekhez hasonló tüneteim és mégis megjött. Melleim is fájnak ugyanúgy, megjon érzésem is van tehát pont olyanom mint a pms tünetek. De azért amíg nem jön meg addig van remény.

Drukkolok kérdező :)

2020. febr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Annyira izgulok, ahogy közeledik a nem várt nap ,egyre rosszabb. Nekem nagyon furcsa ez az állandó éhség. Meg mensis görcs.de már tartok tőle ,hogy tényleg csak be beszélem magamnak.
2020. febr. 26. 11:35
 4/21 A kérdező kommentje:
Plusz fura szagokat érzek
2020. febr. 26. 11:36
 5/21 anonim ***** válasza:
Az első tünet a kimaradt vérzés, a második a pozitív teszt. A többi "tünet", amit ugye beképzeltek magatoknak már szinte a szex után 1 nappal, az izgalom miatt van, semmi köze a terhességnek. Csak ilyenkor jobban figyelitek magatokat. Volt máskor is ilyenetek, csak nem figyeltétek. Legyetek már felnőttek, ha már egy életet akartok felnevelni, a dedósok csinálják ezt, kiráz a hideg az ilyen kérdésektől.
2020. febr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én olvasgattam a témában,és azt írják ,igenis vannak tünetei. Sőt ott láttam azt,hogy beágyazódási görcs,és vérzés . Van akinek van mindkettő,olyan is van akinek csak az egyik,de van olyan aki semmit sem érez. Nem értem miért kell le nézni a másikat ezért. Nem vagyunk kettyósok. És nálam tényleg nincsen étvágy szinte soha. Evés zavarom van. Alig eszem valamit. Egyszerűen nem tudok,de most . Mintha kicseréltek volna . Pedig kicsit meg is vagyok fázva.
2020. febr. 26. 12:22
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem a nem várt előtti 4-5 napon már nagyon erős bő folyásom volt, ami előtte sosem. Ebből tudtam, hogy sikerült a második hónapban. Mindig 28 naposak a ciklusaim, már a kimaradt első napján pozitív volt a teszt. Igenis vannak tünetek. Sajnos elvetéltem, de ez nem függ össze azzal, hogy volt tünet vagy sem. Kérdező, nekem is március 2-án várható a menstruációm. Újra bő folyásom van, talán nem olyan sok mint augusztusban, viszont kicsit izgulok. Sajnos jelenleg nincs munkám emiatt kicsit félek, hogy védekezés mellett sikerült-e be, de ha igen nyilván nagyon fogunk neki örülni így is, aztán majd megoldjuk valahogy. Drukkolok neked! Aztán jelentkezem majd, nálam mi a helyzet.
2020. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm és drukkolok neked én is ,kedves utolsó. Azóta is szurkal a hasam alja,nem erősen ,csak kicsit. Csak egyszer volt erős rozsda színű és az nem krémes volt hanem olyan száraz. Majd elkezdett újra vizes folyásom lenni,és keveredve ezzel a rozsdás valamivel. De csak nagyon pici. Étvágyam az kitűnő.
2020. febr. 28. 15:48
 9/21 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Mi a helyzet kérdező? Nekem úgy néz ki meg fog jönni, ahogy szokott, bár én kicsit ettől megnyugodtam, ugye mi most még egy ideig nem tervezzük újra a babát. Neked drukkolok! Írd meg lett-e baba.
2020. márc. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Holnap reggel csinálok tesztet. Ma sem jött meg. Bár elvileg, holnap kell megjönnie. Meg írom mindenképp,az eredményt. Köszönöm a drukkot
2020. márc. 1. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!