Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 44 napon vagyok.2 teszt is...

44 napon vagyok.2 teszt is negatív. Tegnap voltam dokinál, azt mondta nem érez terhesnek. Mi lehet ez? A doki azt mondta, h ha 10 napon belül nem jön meg, menjek vissza, ír norcolutot, aztán clostit. Nem uh-zott meg, majd 10 nap múlva.

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a 44 napon már ki kellene mutatnia ha terhes vagy.Egyébként hány naposak a ciklusaid?Rendszeresek?
2008. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Először nekem sem vette észre a doki hogy terhes vagyok, most pedig a 27. hétben járok. vegyél egy jó tesztet nekem a qupido vált be, kevés helyen lehet kapni, viszont lehet rendelni. Sztem semmi nincs veszve, a doki is csak ember:) sok sikert
2008. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ciklusaim visszamenőleg 2 évre olyan 32-38 naposak, 1 x volt eddig 40 napos. De most ez a 44 nap... A remény hal meg utoljára, ezt mondogatom állandóan magamban. Több mint 6 hónapja próbálkozunk, de ilyen még nem volt. Az egyik tesztet a 35, a másikat a 40 napon csináltam.


Szerintetek?

2008. nov. 21. 10:50
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem csinálj reggel mégegy tesztet, mert lehet később volt pé-d!

Nekem tegnap negatív volt a teszt, ma meg nagyon halványan pozitív. Egy nap is számít.

Ha korai a terhesség akkor még nem biztos hogy a doki észreveszi. Nyilván neked nem a 14.napon van pé-d hanem a 20-22.nap körül.

Tünet van valami?

2008. nov. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok.Ha azt írod 32-38 naposak akkor még előfordulhat hogy a teszt nem mutatja ki,szerintem akkor ne add föl még, vegyél egy érzékeny tesztet próbáld újra!Lehetséges hogy a doki sem érzi még!!
2008. nov. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tünet?


Néha érzem a mellemet, nem feszül, inkább ég. De reggeli hányinger nincs sajna...


De ha mégse terhesség, akkor mi lehet? Azért az is nyugtalanít...

2008. nov. 21. 10:59
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A cici lehet baba miatt, hőt méred?

De ha nem terhesség akkor lehet hormonprobléma miatt, de akár az idő miatt is késhet.

A hányinger általában csak később jelentkezik, emiatt ne aggódj!

2008. nov. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem mértem ebben a hóban.

De én arra is gondoltam, hogy lehet azért sajog a mellem, mert meg fog jönni..., ja a mellbimbómat is nézegetem, de az se sötétül...

2008. nov. 21. 11:07
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
A 27 hetes vagyok. A bimbó is később sötétedik, nekem hányingerem sem volt egyáltalán, a cicim fájt egy pár napig, aztán az is elmúlt Ne stresszelj, várj holnapig, reggel tesztelj mégegyet. Vérvételre nme küldtek el?
2008. nov. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem kellett vérvételre mennem, majd 10 nap múlva uh ha addig nem jön meg, és norcolut + closti
2008. nov. 21. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!