Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai terhesség alatt lehet,...

Korai terhesség alatt lehet, hogy egy korán elvégzett teszt negatív eredményt mutat?

Figyelt kérdés
A fogamzást követő hányadik napon érdemes először próbálkozni, mármint a teszttel? Muszáj kivárni az első kimaradt mensit?
2011. okt. 31. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:

igen, előbb nem valószínű, h kimutatja. Mert nincs még annyira megemelkedve a hcg szintje.

Ezért érdemes a kimaradt mensi kb 2.-3. napján tesztelni!

Sok sikert!

2011. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem több, mint 1 hetes késés után mutatta ki, előbb nem.
2011. okt. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

igen, vagy ez a másik véglet, h még 2-3 nap után sem mindig adja ki. Nekem pl a 4. napon mutatta ki a One Step.

Szerintem nagyon ritka, akinek előbb kimutatja, de persze akadnak kivételek.

2011. okt. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, akkor még bizakodom! :)
2011. okt. 31. 20:46
 5/10 anonim ***** válasza:

bocsi az offért

Akkor még én sem csüggedek. Mára vártam, de nem jött (remélem nem is fog) tegnap negatív lett a tesztem.

Csak mindig azt olvasni, hogy már a 9. dpo-n pozit tesztelt, meg nemvárt előtt 1-2 nappal, és hát én is reménykedtem, de akkor még nem adom fel amíg nem jön meg bizakodom.

2011. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is pozit teszteltem 9 dpo-n, de ez egy 10-es teszt volt, egy sima 25-ös vagy 50-es 1-2 nappal később mutatja ki.
2011. nov. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok. Kedves utolsó örülj neki, hogy neked ilyen hamar kimutatta. Remélem azért a többségnek csak nemvárt után mutatja ki. Én is ma 10-es teszttel teszteltem negatívat. :( de még reménykedem
2011. nov. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

17:09 vagyok.

Ha a nemvárt napja előtt 1-2 nappal (tehát 12-13 dpo-ig) negatív a 10-es teszt, akkor az esetek többségében ki lehet zárni a terhességet.

Nem bántásból, csak azért mondom, hogy ne reménykedjetek feleslegesen.

2011. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
kedves 4-ik én is pont hasonlo helyzetben vagyok mint te november 19en kellet volna megjonnie de ma van a 4-ik napja hogy kesik és tegnap is meg ma is csináltam tesztet es negatív lett :(pedig azt mondják a 3-ik napon mar ki kene mutatnia de majd megprobalom 1het utan.remélem pozitív lessz :)
2011. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Pozi lett?:D
2022. márc. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!