Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van ez, valaki tapasztal...

Mitől van ez, valaki tapasztalt már ilyet, vérzés és páróra múlva semmi?!

Figyelt kérdés
Negatív teszteim voltak és egy halvány pozitív de azt is csak nagyítóval lehetett látni kb. Ma van a nem várt napja, reggel kevés rózsaszín nyák majd beindult az élénk piros vérzés, helyeztem fel tampont amit kb 2,5-3 óra után cseréltem, de csak rózsaszín nyák látszódott rajta ismét, mind ez olyan erős görcsökkel jár mint még soha. A jobb petefészkemnél fáj nagyon ami kisugárzik a derekamba. Kérlek válaszoljatok, nem értem mi történik.

2020. márc. 11. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Tesztelj újra, ha semmi akkor keress fel egy nőgyógyászt. Az a pár csepp nem számít menstruációnak. Mikor volt halvány pozitív a teszt? A negatív tesztek előtt vagy után? Mennyivel tesztelél hamarabb? Mikor csináltad az utolsó tesztet?
2020. márc. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is. Veled mi újság?
2020. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!