Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vki tapasztalt már ilyet?...

Vki tapasztalt már ilyet? Össze zavart vérzés vagy terhesség? (többi lent)

Figyelt kérdés
múlt hónap 9én kellett volna megjönnie. de az kimaradt. ehelyett 21én jött inkább barna csak első nap alvadékkal 22én teljesen elmúlt. ugye akár h is számolom ez a mensim közepe volt. most 5én kellett volna megjönnie de nem jött. a hasam nagyon görcsölt fájt a mellbimbóm de vérzés sehol. tegnap délben 10es érzékenységű tesztel pozitívat teszteltem halványan. félek hamis az eredmény, mert ráborult egy kevés parfüm. szerdán voltam dokinál csak vaskos 11 mm nyh-t látott. az lenne a kérdésem h a múlt havi vérzés az közti lett volna vagy mensi? sosem tapasztaltam még ilyet. most akkor mikortól számoljam a következőt? össze vagyok zavarodva. mert 5-e körül miért fájt a hasam és a mellbimbóm?

2014. aug. 9. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány féle képpen teszed még fel a kérdést?


Menj később uh-ra,reggeli pisiből csinálgass teszteket de ne önts rá semmit pisin kívül és majd kiderül van e baba vagy nincs.

Ha előző ciklusban fogant volna akkor uh-n nem csak vaskos nyh làtott volna az orvos,mert 4-5 hetesen már látszik a petezsák,5-7 hetesen meg a szívműködés is.

2014. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm! igazad van, csak tanácstalan vagyok. és ezért volt.
2014. aug. 9. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!