Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megcsaltam, terhesség?

Cdalma kérdése:

Megcsaltam, terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 21 éves vgyok. 1 éve vagyok komoly kapcsolatban. 3 éve dolgozok a mostani munkahelyemen .Sajnos úgy alakult hogy lefeküdtem egy férfivel odabennt, történt ahogy történt meg ahogy de nem is védekeztünk . Nem ment belém csak oda rám intim helyre . 2 hete történt ez , majd rosszul éreztem magam , az orvosom tanácsára teszteltem eggyet és halványan de 2 csíkos a teszt, a második szintúgy.. Ez elképzelhető hogy terhes vagyok?

2020. márc. 12. 17:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Igen, elképzelhető hogy terhes vagy. De ha van egy kis gerinced - bár ezek után amit műveltél kétlem - akkor nem varrod a pasid nyakába a gyereket, hanem szakítasz vele.
2020. márc. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
94%

Hogyne! Attól, hogy nem élvezett beléd, simán lehetsz terhes már az előváladéktól is!

Ergo.... egy kikacsintásból terhes lettél, a másik fickónak nem fog kelleni a gyerek, igy meg te a párodnak se. Tehát hol a megoldás? Sajnos ebből csak is rosszul jöhetsz ki.

N

2020. márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
96%

"Sajnos ebből csak is rosszul jöhetsz ki."


"Sajnos."


Hát én nem tudom sajnálni.


Meg mi az hogy "sajnos úgy alakult"? Mi ez az álszentség? Amúgy 21 évesen nincs annyi tudásod a szexualitásról hogy teherbe eshetsz gumi nélkül, meg ha oda rád élvez? Jézusom.


Vigyázni fogok hogy C. Dalma nevű nővel véletlenül se jöjjek össze.

2020. márc. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
84%

Innentől ez már nem komoly kapcsolat. Ha terhes vagy ha nem, ha tőle lesz/lehet a gyerek, tedd meg azt a szívességet, hogy szakítasz vele.

Gyönyörű lesz egyedül maradnod egy gyerekkel 21 évesen. Szép kis lecke lesz ez neked.

2020. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Hülye lenne megtartani,utolsó.
2020. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Alapítsatok kommunát, ha már ilyen idióta ribi vagy.

2020. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet valaki ekkora fogyatékos?

A megcsalás önmagában hányinger...de hogy még arra sincs eszed, hogy kotont húzass a pasival? Mit gondoltál 21 évesen, hogy lesz a gyerek? A gólya hozza?

2020. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Abortusz ilyen esetben-szerintem.
2020. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető hogy terhes vagy.. Csak gratulálni tudok!
2020. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%
És a pároddal nem szextel vedekezes nelkul? (A megszakitas is az) mert szerintem ha a paroddal is voltal egyutt akkor nagyobb a valoszinusege annak hogy tole vagy terhes
2020. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!