Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Adnátok tanácsot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron kiferült, hogy férjem beszélget egy másik nővel. Én jöttem rá véletlenül (belenéztem a telefonjába). Mindent vele beszélt meg, még azt is vele akarta, hogy lehet, hogy méhen kívüli terhességem van. (Nem az volt, minden rendben a babával, 32 hetes vagyok). Voltak intim képek is, nyilván ő meg udvarolt neki rendesen. Azóta is rémálmok gyötörnek, hogy megint van valakije. Ma 2x ébredtem sírva emiatt. Egyéblént ő az a fajta...legalabbis az volt, akiből ki sem nézné az ember. Hogyan tegyem túl magam rajta? Nem akarom így leélni az életem, mert bele fogok bolondulni. Próbálom elnyomni, de nem mindig sikerül, időszakosan előjön. Fogalmam nincs mit tehetnék, nem tudok benne megbízni ezzel kapcsolatban.


Még valami..

Tudom, hogy hülye vagyok, de annyira vágyok arra, hogy ugyanezt megtegyem vele, csak hogy érezz mennyire fáj..

De képtelen vagyok rá, nem tudnám megtenni. Gondolom ez is valamilyen szinten normális, csak néha elgondolkozom, hogy tényleg ezt akarom, tényleg így akarok élni ezzel az érzéssel? Egyszerűen nem múlik a dolog, pedig már több, mint fél éve volt. Ha látok is valami furcsát egyből közlöm vele. De ebből persze csak a vita van meg, hogy soha többé nem tenne ilyet stb..

Mégis van egy megérzésem, hogy megint van valaki.

Kérlek ne adjatok olyan tanácsoty hogy váljak el, mert nem szeretnék. Szeretem, mindent megtesz értünk, vele akarok maradni, csak valahogy ezeket a gondolatokat ki kéne söpörnöm a fejemből.



2020. febr. 22. 09:20
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
75%
Beszéld meg vele, hogy letéped a fejét ha mégegyazer ilyet csinál
2020. febr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly nyáron megbeszéltétek ezt?

Vagy azóta is elnyomod?

2020. febr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
69%

,,mindent megtesz értünk"

Csak boldoggá nem tud tenni. Végülis az nem számít. A lényeg, hogy ,,jóember mer' dóógozik mint az állat hoozza asok pénzt".


Nem beléd akarok rúgni, esküszöm. De ismerem ezt a fajta férfit, sajnos elég jól. Nem fog megváltozni. A soraidból ítélve nem évtizedek óta együtt élő párok vagytok. Ha most ilyen, szerinted milyen lesz 10,20 év házasság, és 2 gyerek után?

Ezek a férfiak akikből az ember lánya ki sem nézné leggyakrabban a legrosszabbak. Hiába tesz neg mindent az élet minden területén, ha nem hűséges, és Neked pedig az fontos...nem leszel boldog.

2020. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
66%
Én egy hűtlen férfi vagyok, annyi, hogy nincs gyerekem. Soha nem fogok megváltozni, mert a kikacsintgatás, más nőknek udvarlás pont ugyanúgy a génjeimbe van kódolva, mint hogy barna a szemem. Mit tehetsz egy ilyen ember mellett? Vagy különmész tőle, és keresel egy hűségeset. Vagy nem foglalkozol a megcsalás témával, mintha semmi nem történt volna. Vagy te is flörtölgetsz más férfiakkal. Ha ez a párodnak nem tetszik, akkor is, ugyanis ő sem fog megváltozni. Nem azért mert nem akar, hanem mert nem tud. Amúgy ez nem azt jelenti, hogy nem szeret. Szeret téged, csak mást is. Tudom, hogy nagyon megalázó hasonlat, de attól, hogy nagyon szeretem a csokitortát, attól még nem tartózkodom másfajta süteményektől. Nyomhatjátok a pirosat, nem érdekel. De érdemes elgondolkodni a mondókámon.
2020. febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
53%

A nők terhesség alatt nagyon nyűgösek tudnak lenni, tudom, végigcsináltam. Ha a férjednek egy másik nő kell hogy kibeszélje magából az életét, az érzéseit, akkor ott baj van, normális esetben ezt veled kellene megbeszélnie.

Az intim képeket a másik nő küldte magáról vagy kölcsönös dolog volt? Volt bármi nyoma annak, hogy találkoztak is?

Ha a dolog kimerült az elmélet szintjén, akkor a férjednek valamiért szüksége volt arra, hogy meghallgassák, hogy egy picit foglalkozzanak vele. ha veszélyeztetett terhes vagy akkor szex sem volt hónapok óta gondolom....

41F

2020. febr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Igen, megbeszéltük. Megmondtam neki, hogy ha még egyszer előfordul bármi ilyesmi akkor ott a vége.

7 éve vagyunk együtt.

Fiatalok vagyunk még 26 évesek mindketten.

Csonka családból származom, tudom milyen mikor nincs apja az embernek. Apám is olyan f..z volt, hogy megcsalta anyámat. Én nem akarok külön menni, reménykedem,.hogy nem fog előfordulni még egyszer. Azt sem tudom igazából hova mehetnék ha mégis megtörténne..

Na, de visszatérve. Az utolsó válaszolónak csak annyit, hogy megértem, hogy a pasik arra vannak tervezve, hogy gyereket nemzenek és a hormonjaik is totál máshogy működnek, mint a nőké. De ha egy pasi elvárja a hűséget, akkor a nő is elvárhatja, nem?

2020. febr. 22. 10:38
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is hűtlen férfi vagyok. Soha sem fogok megváltozni, na de gyereket sem csináltam senkinek sem. A te férjed sem fog megváltozni mert ez olyan dolog, hogy valaki vagy ilyen vagy nem.
2020. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Bocsánat, már utolsó előttinek
2020. febr. 22. 10:38
 9/39 A kérdező kommentje:
A nő küldte neki. A csaj közölte vele, hogy ő nem lesz a lelki szemetesladája. Ezt pont láttam az üzenetei között. Szóval elméletileg csak szexre vagyis szexuális dolgokra kellett volna, de a férjem érzelgős fajta.
2020. febr. 22. 10:42
 10/39 A kérdező kommentje:

7/9

Akkor most törődjek bele, hogy bármikor újra előfordulhat a szitu? Nem hinném, hogy ez lenne a megoldás. Ha ilyen lenne valójában, akkor szerintem előbb előjött volna a dolog.

2020. febr. 22. 10:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!