Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a feleségem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a feleségem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Feleségem 3 hónapja szült, nem akar velem szexelni, fáradt, ráadásul felszedett pár kilót. Én meg nyilván ferfibol vagyok, nekem is vannak szükségleteim, amiből nem adok lejjebb. Hiányom volt már nagyon és tegnap megcsaltam őt egy nővel, a nő lakásán szexeltünk, amit nagyon élveztem, életem legjobb estéje volt. Viszont nagyon jó ember a feleségem, nem akarom elvesziteni. Mit tegyek??
2020. jan. 19. 08:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Van az úgy h valaki megcsalja a partnerét, én ezt el se ítélem, mert millió oka lehet. DE azért felrekurni mert 3 hónappal a szülés után amikor alig alszik és a szülés se pihentem ki ezért felrekursz ahelyett h éjjel felkelnel a gyerekhez és támogasd a párod az egy utolsó gerinctelen féreg hizzaallas. Mit tegyél...? Engedd h a feleségének egy társa legyen aki támogatja Te meg fizess olyan gyerektartast hogy ne legyen hiánya semmiben.
2020. jan. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
De nem akarom őket elhagyni. Szeretem a fiamat, meg amúgy a feleségemet is.
2020. jan. 19. 08:12
 3/33 anonim ***** válasza:
96%
A gyereket elhiszem h szereted a többiről meg most tettél tanubizonysagot
2020. jan. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%

"Én meg nyilván ferfibol vagyok, nekem is vannak szükségleteim, amiből nem adok lejjebb." Ilyen egy igazi társ. Ja, mégsem.

Növessz gerincet és hagyd, hogy majd találjon egy igazi férfit/társat maga mellé.

2020. jan. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%

Te a farkad szereted. Az most kielégült, így újra kéne a feleséged. Aztán megint kielégül máshol, és újra a család kéne. Ez egy ördögi kör, sosem fogsz ebből kikerülni, ahhoz gyenge jellemű vagy, és túlzottan önző. Gyereket meg te is úgy vállaltál a hasonszőrű társaiddal egyetemben, hogy bsztál utána nézni, mivel is jár egy szülés. Most lesokkolódtál, hogy nemcsak a te igényeid fontosak, hanem a feleségedé is. Az ilyen minek szaporodik, meg házasodik, az örök rejtély marad, mert a saját önzőségén kívül erre nem lesz más indok.

A feleségednek meg joga van tudni, hogy idegen, kórokozókkal teli pinából kihúzott fszt akarsz belé tömködni. Nyilván nem szeretné az egészségét kockáztatni a félrebszó férjecske miatt. A farkadra csomót kéne kötni, de úgyhogy elhaljon benne a vérkeringés. Az összes ilyen önuralom nélküli fsz megérdemelné. Na lehet háborogni.

2020. jan. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%

Kopj fel es allj ala.

egy osztonleny sz.ar vagy.

2020. jan. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
76%
Annyira kamu, csak idegesíteni jöttél.
2020. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Lachesys ***** válasza:
90%
jo ez ordas kamu azert h hergelje a nepet. na mondjuk mikor mondjak h miert nem szulnek a nok.... mert sajnos nem csak kamuk vannak hanem nemelyik farkas gerinctelen vegleny tenyleg ilyen... le kene vagni a kis farkat az ilyeneknek:)
2020. jan. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
95%
Nem szereted őket. Ha szeretted volna őket nem csináltál volna ilyet hanem segítesz az asszonynak a gyereket éjszaka nyugtatni mikor felébred, pelenkát cserélni, sétálni vinni, fürdetni, teljes lelkesedéssel. Ne csodálkozz ha megérzi és a szülés utáni depressziója erősebb lesz. Te hülye vagy már ne haragudj bocs de olyan vagy mint egy kis tenyészkan akit csak a szükségletei érdekelnek, ahogy a többiek is válaszoltak te csak a harmadik kezedet szereted. És tényleg a feleséged egy olyan társat érdemelne aki tiszteli őt is és a gyereket, mert te egyiket se szereted se nem tiszteled. Elképzeltem hogy mikor felnő a fiad és kérdezi lelkesen hogy hogy kell pelenkázni az unokádnál te mit fogsz válaszolni hogy te éppen akkor k*tad a s*xpartnert? A s*xpartner tudja hogy csak s*xre használod?
2020. jan. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%

"Én meg nyilván férfiból vagyok, nekem is vannak szükségleteim"


Pont az ilyen magadfajta fél hülye kretének miatt alakult ki az előítéletesség a nőkben a férfiak irányába vagy legalábbis erősen hozzásegített.


Kedves Uram, te nem azért csaltad meg a feleséged mert férfi vagy, hanem azért mert egy gerinctelen vagy és egy minimális tisztelet sincs benned a másik ember irányában.

2020. jan. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!