Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy a harmadik...

Létezik, hogy a harmadik terhességnél sokkal előbb, és több hcg termelődik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik terhességnél előfordulhat, főleg, ha ikrek. :)
2010. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Inkább ikres terhességre jellemző ez.Én a nagyedik babámat várom,és ugyan abban az időben lett pozitív a teszt,mint az előző gyerekeimnél.


31 hetes km.

2010. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gratula nektek 31h kismami! Nekem van kettő lányom már,de most késik már 16 napja de teszt nem mutatja! Csak elszíneződik nem csík lesz rajta! Eddig hó fehér maradt! Az előző hónapban meg nem tapadt,meg sajnos! Sziasztok!
2010. júl. 26. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:
A 31 hetes kismami vagyok:figyelj nem elszomorítani akarlak,de ha már 16 napja késik,akkor már egy roszabb fajta tesztnek a nap bármely szakában mutatnia kellene a babát.Még akkor is pozitívnak kéne,hogy legyen ha esetleg neked késői peteérésed volt.Szóval szerintem nem vagy terhes.De egy orvosi vizsgálatot megér a dolog,mert ennyi késés nem normális.
2010. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! 31hetes kismami! Utoljára jún 11-én volt meg,kb 4-5 napig! Általában 30 naponta jött meg! Volt már olyan is,hogy 40 napra rá jött meg! De most már 46 nap telt el,ha jól számolom!! :) Az a furcsa nekem,hogy a teszt nem mutat semmit sem,de elszíneződik eddig nem csinált ilyet! Nem értem! Két nap múlva megint tesztelek,ha addig nem jön meg! Mindenkinek addig is sok jók kívánok!
2010. júl. 26. 17:47
 6/6 A kérdező kommentje:
Megjött!!! :((
2010. júl. 29. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!