Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem mutat semmit a...

Miért nem mutat semmit a teszt, miért nem jön meg rendesen akkor?

Figyelt kérdés

Kis babát szeretnénk a párommal igaz csak az első próbálkozásoknál tartunk.



25 naponta jön meg a menszeszem és 6 napig tart. Ez eddig mindig fixen itt volt mindig.


Most 11.-kén kellett volna megjönnie de nem jött.

Helyette enyhe alhasi fájások néhany nappal a nemvárt kezdete előtt, és enyhén barnás vérzés ami éppen csak pecsételt és a papíron látszik. Néhány napig tartott csak és nem minden pisiléskor jelentkezett.


Tegnap voltam vele orvosnál, az UH-n nem látszik semmi de a terhességi teszten sem.

Azt mondta ismételjem meg néhány nap múlva. A méhnyálka hártya megvan vastagodva és jelenleg még nem tudja eldönteni.


Rendszeres rosszulétjeim nincsenek. Talán hányingerem reggelente de az lehet a kevés alvástól is. Azota sincs semmilyen vérzésem.

N


2020. márc. 18. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem ne görcsölj rá ennyire. Néha előfordulhat, hogy valami miatt késik a menstruáció, még akkor is, ha eddig pontosan jött meg. Nyugodj meg és nem kell ennyire túlgondolni, hogy már ultrahangon is voltal. Ne akard ennyire görcsösen.

Csinálj egy tesztet pár nap múlva, bár ha egy hete késik, és az orvos nem látott, csak megvastagodott nyálkahártyát, akkor meg is fog jönni, más esetben látszódna már minimum a szikhólyag.

2020. márc. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Véreztél. Teszted negatív. Orvos persze hogy nem lát semmit, ha terhes is lennél nagyon korai uh idő ez!

Tényleg nagyon rágörcsölsz sürgősen nyugodj meg. Az a gyerek jön majd ha jönni akar!

2020. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen...eldöntöttétekニ hogy babát szeretnétek ez elég ahhoz, hogy változzon a ciklus. Negatív teszt és vérezgetés egyértelműen nem terhesség. Első hónap, ne pánikolj ennyire :) teherbe esni nem olyan egyszerű :)
2020. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok! Én is hasonló helyzetben vagyok, 02.12.-én volt utoljára menstruációm, 28naposak szoktak lenni, pontosan jön meg mindig, sosem késik! 03.11.-én viszont nem jött meg, helyette másnap pici rózsaszín pecsételés volt a tisztaságimon, másnap barnás pecsételés , még ma is, tegnap csináltam tesztet, elég gyenge teszt volt, mint kiderült 50-es teszt volt, negatív lett, mellette éreztem apró szúrkálásokat napokig, most az is elmúlt, de továbbra sem jött meg, azt kell tudni, hogy nekem volt már 7éve egy terhességem, ami ugyan így volt, barnás pecsételés, fáradékonyság, állandóan eltudnék aludni napközben is, most kicsit megijedtem, hogy negatív lett a teszt, utólag elolvasva, elég gyenge teszt volt, szerintetek is terhes vagyok?

Kicsit hosszúra sikeredett, 25éves lány vagyok.

2020. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!