Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesegi teszt megrditva...

Terhesegi teszt megrditva atvilagitva latom a 2. Csikot, ez lehet pozitiv? Tobb tesztet is csinaltam mar regebben es megneztem igy is most eloszor latok 2. Csikot megforditva vilagtva, de sajnos rendesen meg semi nem latszik.

Figyelt kérdés
2020. márc. 2. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az a reagens helye, ott más az anyag. Ha pozitív a teszt, nem kell megröntgenezni ahhoz, hogy látsszon.
2020. márc. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire ne légy megszállott.
2020. márc. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tenyleg erre nem is gondoltam... koszonom..
2020. márc. 2. 08:57
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem megszallott ,,,csak mar sok ideje csalodott....
2020. márc. 2. 08:58
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Az még nem indok arra, hogy egy teljesen negatív teszten lámpával világítgatva keress még egy csíkot. Ha terhes leszel, nem kell vadászni a csíkot, hidd el.

Késik már egyáltalán?

2020. márc. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem. 6. An kellne megjojjon
2020. márc. 2. 14:14
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

És még csak nem is késik. :D

Kész. Megszállott vagy.

2020. márc. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Már írta előttem, hogy az a reagens helye, az átvilágítva mindig látszik :)


6-án kell megjöjjön, akkor nagy butaság volt már most tesztelni. Ha nagyon nem bírod kivárni, két nappal hamarabb már nem hülyeség tesztet csinálni. De kb most fejeződik be az esetlegese beágyazódás és kell még két nap mire lesz annyi hcg, hogy kimutatható legyen a vizeletből. Türelem!

2020. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben lenyugszom...... 4. En mar akkor lehet csinalni egy 10 est?
2020. márc. 2. 14:28
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
4-én kimutatHATja a teszt, de sok esetben pár nap késés kell az egyértelmű teszthez. Nekem 5 nap késés után lett pozitív a teszt, de tudtam az eredményt, mert hőmérős módszerrel láttam, hogy 2 hete változatlanul fent van a hőm.
2020. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!