Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap halványan de pozitívat...

Tegnap halványan de pozitívat teszteltem ma reggel viszont negatív akkor most nincs baba?

Figyelt kérdés
Tegnap délután teszteltem dgy nagyon halvány de láthato pozitívat, ma reggel gondoltam erősödni fog de negatív lett a teszt. 8 napja késik a mensim orvoshoz megyek csak jövőhétre kaptam időpontot! Addig is valaki valami ötlet hogy mi lehet ez?!
2020. márc. 19. 10:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Követem
2020. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

8 nap késéssel már erős pozitívnek kellene lennie, a tegnapit csak látni akartad. Nincs kép róla?

Ismételd meg 2 nap múlva a tesztet.

2020. márc. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az àl pozitìv nagyon ritka.
2020. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Van kép de nem tudom feltölteni.

Nem csak látni akartam ott volt mutattam páromnak ő is látta

2020. márc. 19. 11:10
 5/15 anonim ***** válasza:

Én a helyedben vennék még 2 tesztet és megcsinálnám újra.

Állítólag úgy a legjobb ha a reggeli első pisivel tesztelsz.

2020. márc. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha néha 28 néha 32 napos, tehát ilyen ingadozó ciklusaid vannak, van remény, de ha szinte napra pontos ciklusaid vannak, 8 nap késésnél már elég egyértelmű pozi lenne bármikor bármilyen teszt. Nem gondolnám, hogy terhes vagy, de mindneképp érdemes addig tesztelni, amíg nem jön meg. Remény addig van, hátha kései ovu volt.
2020. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is csinálnék még egy tesztet reggeli vizeletből. Két ellentmondásos tesztnél szerintem ez a legjobb megoldás. A harmadiknak már biztosan lehet hinni, főleg 8 nap késés után.
2020. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem napra pontos szokott pár napot késni, de ennyit még nem késett csak mikor terhes voltam akkor egy hét késés utan jelezte először olyan halványan hogy szinte ott sem volt.

Köszönöm a válaszokat :)

2020. márc. 19. 12:12
 9/15 anonim ***** válasza:
Ennyi késés után már egyértelmű lenne.
2020. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, csináltál tesztet azóta?
2020. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!