Ez most pozitív?

Figyelt kérdés

A kék ma reggel, 25-ős erősség. A zöld délután, 10-es erősség. Ha pozitív, kb mikor menjek orvoshoz? PCO-s vagyok, így a ciklusom kezdete nem mérvadó sajnos.

[link]



2020. márc. 19. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Gratulálok :)
2020. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen mindkettő pozitív. A mostani helyzetben nehéz tanácsot adni, főleg, hogy nem tudod mikor foganhatott.

Mondanám, hogy ráérsz egy hónap múlva is, de nem tudhatjuk mi lesz akkor.

2020. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Babára veszélyes lehet a munkahelyem, ezért lenne fontos :( 1 hete voltam dokinál, akkor még nem látta.
2020. márc. 19. 19:36
 4/10 anonim ***** válasza:

Tesztcsík erősség alapján kB 2 hét múlva mennék..

Gratulálok 😊

2020. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Két hét múlva érdemes menni. Ilyenek szoktak nem várt napján lenni a tesztek.
2020. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen pozitív lett most hétfő. Azóta már erősödött. Felhívtam az sztk-t, de náluk nincsen már nőgyógyászat csak sürgősségi ellátás. Aztán nagy nehez elértem a kórház terhesgondozását és ott azt mondták, hogy ha nincs panasz 8-10. hét körül menjek. (A kórház központi számát hívtam először. Felvette egy hölgy, de ahogy kiejtettem a számon, hogy első uh-ra szeretnék menni rámrakta a telefont :() De ha neked van saját dokid, akkor érdemes őt kérdezni, hogy a jelen helyzetben hogy tud fogadni.
2020. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

5-ös...


Ha szerinted ilyen volna az elmaradt menstruáció idején a teszt... Akkor te biztosan nem születtél és nem értesz hozzá! Jobb lett volna, ha inkább csendben maradsz.


Nálam az elmaradt menstruáció idején olyan erős pozitív volt, hogy majd leugrott a teszt csikról 😁


Ja és nem kellett minden nap kétszer tesztelgetnem, annyira egyértelmű volt.


Hogy még válaszoljak is a kérdésre...

Halvány pozitív is pozitív, bár ebből még bármi lehet. Az a biztos, ha már kimarad a menstruáció.

2020. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagyok


Pedig nekem ilyen volt a kisfiammal a nem várt napján ... Most nem értem mi a gond... Nyilván nem minden ember egyforma, lehet neki még nem várt előtti a teszt, vagy napokkal utána ilyen. Csak támpontnak mondtam, hogy ilyenek szoktak lenni már nem várt napján tehát két hét múlva már elmehet orvoshoz. Szerintem semmi hülyeséget nem írtam. Max nem fogalmaztam pontosan, de ez meg szőrszál hasogatás.

2020. márc. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem kéne szegényt álomvilágba ringatni...! Ebből lehet akár az is hogy vagy


-Méhen kívüli és ezért nem erősödik a csík

- kémiai terhesség és el fog menni a menstruációval

- ha nem várt napján és utána sem jön meg a menstruáció, akkor kell tesztelni, és annak az eredménye már 98-99 % hogy biztos! Utána orvos fogja megmondani,,l 100% ra , hogy van e terhesség vagy sem

2020. márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerinetm eleg 3 hettel a teszt utan menni hogy legyen szivhang is. En a nemvart utan 3 hettel mentem mert nem is volt hamarabb idopont de akkor mar volt szivhang (6+3 voltam akkor, sajat szamitas alapjan 6+6 lettem volna) azert erdemes inkabb kesobb menni mert lehet kisebb mint gondolod es ha turelmes vagy nem fog csalodas erni)
2020. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!