Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fájdalommentes vérzés, és...

Teresa1111 kérdése:

Fájdalommentes vérzés, és pozitív tesztek?

Figyelt kérdés
Este elkezdtem vérezni a 28. Ciklusnapomon de egyre rosszabbul vagyok, hányinger gyötör, a hasam egyáltalán nem fáj, a vérzés is totál átlagos. Sokat émejgek feszülnek a melleim és a ma esti tesztem pozitív lett! Szerintetek??

2020. márc. 16. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Go hnap doki!

Hívd fel előtte, mindezt mondd el és be fog hívni biztos. Megnéz és elmondja , h tényleg terhes vagy, vagy gond van e.

2020. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mindenképp megyek természetesen, csak kiváncsi vagyok hogy járt e valaki még hasonlóan, és mire számíthatok!
2020. márc. 16. 19:59
 3/13 anonim ***** válasza:

Ugyanígy kezdődött a terhességem. Csak nekem előbb volt pozitív tesztem az esedékes menstruáció kezdetekor és egy nappal később kezdtem vérezgetni. Ma már majdnem másfél éves nagyfiú.

Reméljük hogy nálad sem lesz semmi gond a vérzésből!

2020. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem is megjött az első hónapban “emlékezetből”

Hány naposak a ciklusaid? Nekem 1napot késett, az nap du nagyon halvány 10es pozi teszt, estére erős vérzés 2napig, 3.nap egyértelmű pozi teszt 25-ssel

2020. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok! Felhívtam az orvosom, nekem azt mondra, hogy várjam meg a következő vérzést aztán találkozzunk, persze előbb kértem időpontot, úgyhogy már pont a “kövi” utánira essen. A második hónapban már nem is volt semmi, onnantól maradt ki a menszesz
2020. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
24.-28 naposak a ciklusaim.És a 28. Nap estéjén kezdődött a vérzés 29. Nap este pedig egyértelmű pozi.Köszi a válaszokat csajok, mihamarabb megprobálok eljutni az orvoshoz!
2020. márc. 17. 08:41
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia, én 5 napig barnáztam az elején 13. dpo-tól, teljesen egészséges 11 hetes terhességem van. De az nem sima átlagos vérzés volt, hanem tényleg csupán barnázás.
2020. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Cica1403 válasza:
7es től szeretném kérdezni mikor teszteltél pozit hányadik dpo-n?mikor verezgetni kezdtél már tudtad hogy babát vársz, teszt mutatott valamit? Nekem elvileg ma van a nem várt napja de 3. Napja pecsetelgetek de csak ritkán az elmúlt 3 napban vagy 4 szer láttam a wc papíron enyhe barnás/rozsaszines valadekot, de a tesztem a mai negativ
2020. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Eleg valoszinu hogy kemiai terhesseg

Hisz meg csak nem is kesik

Sajnos nekem is volt benne reszem

Mindenesetre szoritok❤️

2020. márc. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló ❤Dokihoz majd csak pénteken jutok el de telefonon beszéltem vele, a vérzés már mintha múlna elfele, fura mert ilyen még igazából nem volt velem de majd kiderül mi okozza.Köszönöm hogy megosztottátok velem a tapasztalataitokat 😗
2020. márc. 17. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!