Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek késett a menstruációja,...

Akinek késett a menstruációja, tud segíteni?

Figyelt kérdés

5 napja késik nekem most. Évek óta rendszeres a ciklusom, de most valamiért elnyúlt.. Már jó ideje próbálkozunk babával, de nem jön össze, most is negatívak a tesztjeim.


- Az hogy késik, minden esetben azt jelenti, hogy később volt az ovuláció? -


///Nekem ebben a hónapban a szokásos félidő környékén voltak jeleim (nyák főleg) és miután elmúlt, a 20. nap környékén is újra lett, de sokkal erősebben. Ami furcsa, mert 20. nap körül már fájnak a melleim, pms-ben vagyok. Elképzelhető, hogy 2x volt ovu és emiatt csúszik? Létezhet?///


2020. márc. 20. 12:14
 1/2 A kérdező kommentje:
És ha kétszer van ovu, akkor az első lehet nem is tud sikeres lenni?
2020. márc. 20. 12:15
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer nem lesz ovu, maximum az első lh csúcsnál nem reped meg a tüsző és próbálkozik még így napokkal később megrepedhet egy másik vagy épp ugyan az. Viszont, ha rendszeresen később van mensid, akkor nem a mensid késik, hanem szimplán hosszabb lett a ciklusod, ami tök természetes. Én a helyedben használnék lh tesztet és kideríteném mikor van ovu. Nekem pl múltkor 8 napot késett, egész ciklusban folyamatosan időn túli pozik voltak az lh tesztek, ebből tudtam, hogy nem történt meg az ovu. Nem is volt csoda, hogy késve jött meg (terhesség kizárt volt, mert nem igen voltunk együtt, meg ugye nem volt ovum)


LH teszt mellett, biztosan tudja az ember max 1 nap eltéréssel mikorra várható a mensi, nagyon praktikus, és akkor nem kell kattogni, hogy miért késik, vagy késik e egyáltalán :)


Lehet nem is késik, csak később volt ovud, vagy nem is volt. A teszt is azért negatív, mert vagy nem vagy terhes, vagy később volt ovu és még el sem jött a nem várt napja.

2020. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!