Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jártatok már így terhességi...

Jártatok már így terhességi teszttel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Csináltam ma egy terhességi tesztet, mivel késik. Bár még csak 1 napja :-) na szóval látszólag negatív lett. Nem dobtam el még. Vissza tettem a dobozba. Most megnéztem újra. És láttam h a kis fedele alatt van egy csík. Az nyilván nem jó helyen van. Most akkor ez mit jelenthet? Szerintem hibás a teszt vagy ilyesmi. Nem áztattaü túl. Max 5 mp ig mártottam bele és még délután volt 5 körül. Feltéptem azt a részt és elég pirosas. Teszek képet is róla.

2020. márc. 20. 23:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2020. márc. 20. 23:09
 2/14 anonim válasza:
100%
Majd megjön. Ha nem, akkor várd meg míg egy hetet kèsik. Vannak tesztek amik ki mutatjak egy nap keses utan, de az mutatja normalisan, nem ilyen becsaposan, hogy ne tudd eldonteni.
2020. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
74%
Lehet terhes vagy. De mintha tenyleg rossz helyen lenne az a csik..
2020. márc. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát igen.. az elhelyezkedése aggaszt. Ilyet még nem láttam
2020. márc. 20. 23:13
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Az csak a festék anyag ami felfut, ez negativ teszt
2020. márc. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez egy érvénytelen teszt már

Vegyél 2-3 darabot és akkor tudsz tesztelni 2 naponta ha szeretnél.. És marad a következő ciklusra is 1-2db, ha esetleg nem sikerült most.

2020. márc. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ez negativ teszt, regebben nekem is volt ilyen akkor negativ volt.
2020. márc. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2020. márc. 21. 10:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet hibás teszt! Csinálj másikat szerintem.
2020. márc. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hibs viszont negativ. Viszont en ugy jartam csinaltam egy tesztet megativ lett ki is dobtam. Elmentem dolgozni mikor hazaertem valami fura felindulasbol kikukaztam hatha kesobb kijott rajta a csik. Hat majd eldobtam magam mikor meglattam hogy 2 csik van rajta. Masnap idon belul szinten negativ lett szinten kidobtam de idon tul sem lattam rajta csikot ebbol azt vontam le nem szabad nezegetni idon tul. Viszont volt meg tesztem itthon igy kovetkezo nap megcsinaltam. Na azon mar 3 percen belul volt ket csik. Ez nemvart elotti 6-5-4. nap volt. Nemvart napjan mar egyforma volt a ket csik


11hkm

2020. márc. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!