Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ránéznétek a tesztemre?...

Ránéznétek a tesztemre? Pozitiv vagy negatív?

Figyelt kérdés

Ilyen volt frissen (5 perc után kb)


[link]



Ilyen megszáradva:


[link]



2020. márc. 22. 08:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
40%
Ez kétségetkizáróan negatív.
2020. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
75%
Én látom a második csíkot, sztem korán teszteltél, 2 nap múlva csinálj újat!
2020. márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
38%
Nincsen semmilyen második csík. Ez totálisan negatív.
2020. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
58%
En latom a masodik csikot es ha mar foton latni gondolom eloben meg egyettelmubb. Nekem 7 dpo volt ilyen, nemvart napjan mar egyertlemu eros csik volt. (A 7 dpo biztos, bar akkor azt hittem 10 dpo vagyok de kesobb uh alapjan kiderult hogy akkor meg csak 7 dpo lehettem)
2020. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
71%
Én csak azt nem értem hogy miért esnek neki egy reménykedő babára vágyó nőtársukra néhányan? Olyan unalmasak vagytok... gondolom ti is unjátok már mások tesztjeit vizslatni,miért teszitek ha ennyire felháborít titeket? És ha progipótlás miatt kell idejekorán tudnia?
2020. márc. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Nem fogok hazudni utolsó, nem progi potlás miatt kell.

Csak ez a 19. hónap, hogy várjuk a kis csodánkat (3 kémiai után) :(

Ez puszta türelmetlenség

2020. márc. 22. 16:57
 17/29 anonim ***** válasza:
21%

15-ös! A kérdező minden hónapban felteszi ugyan ezeket a kérdéseket! Baromi korán tesztel mindig, nagyon sokszor leírtuk neki, hogy ezzel csak saját magát csapja be. Persze mindig van, aki azt írja, hogy “én látom mire gondolsz.”

Azzal, hogy ennyire rágörcsöl (mert ez már tényleg az), csak rosszabb lesz. Élvezni kellene az életet, kicsit kikapcsolni és nem mindig a terhességi tesztek körül kellene forognia minden gondolatának.

Ezért vannak, akik már “bunkóbb” stílusban írnak.

2020. márc. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
79%
Kedves kérdező, gondolom hogy nagyon vágytok rá, senkinek nem ártasz vele,ha türelmetlen is vagy,nem egy égbekiáltó bűn. Akit ez zavar,miért nem nyugtázza hogy jah már megint ő az és továbbáll. Vagy ha annyira ismétlődő,jelentsétek de ne bunkóskodjatok mert itt mindenki segítséget vár,nem bántást. Drukkolok,hogy egyértelmű pozitív legyen mihamarabb! :))
2020. márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
60%
15-ös voltam..
2020. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Köszönjük utolsó, aranyos vagy :)
2020. márc. 22. 18:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!