Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ránéznétek a tesztemre?...

Ránéznétek a tesztemre? Pozitiv vagy negatív?

Figyelt kérdés

Ilyen volt frissen (5 perc után kb)


[link]



Ilyen megszáradva:


[link]



2020. márc. 22. 08:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
72%
17es áruld már el miből gondolod hogy minden honapban ő teszi fel a kepeket???? Nekem egyik valasza sem emlekeztet kulonosen egyvalakire, nem emlitett egyik valaszaban sem olyat ami erre utalna. Szamomra az a k***a unalmas hogy meggyanusitjatok a kerdezot nagyon sok esetben hogy minden honapban / minden heten, minden nap felteszi a kerdest. Elarulok egy nagy titkot.... naponta szerintem tobb ezer no csinal tesztet es nagyon sokat tesznek fel ide hasonlo kerdest.
2020. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Malacka1212 ***** válasza:
73%
Én nagyon együtt érzek veled. Mi is nagyon szerettünk volna babát de nem akart jönni. Decemberben letettünk róla. Januárban egy napot késett, csináltam egy tesztet délben. És erősen két csík volt. Ma már 14+1 hetes vagyok. Nagyon átérzem amit érzel, én minden hónapban minimum 2 tesztet vettem még akkor is amikor nem késett és annyira sok csalódást okoztam magamnak. Próbáld kicsit elengedni. Nekünk bejött. Nagyon drukkolok
2020. márc. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
58%
En nagy tesztfuggo voltam. Volt parommal 2 evig nem jott ossze aztan szetmentunk mostani parommal 1,5 eve probalkoztunk mar en is minden honapban teszteltem akkor is amikor nem is kesett aztan ha megjott meg utana is hatha... az elso honapban amikor elkezdtuk volna a meddosegi kivizsgalast es azt vartam hogy megjojjon termeszetesen pozitiv lett a teszt. A tobb szaz negativ teszt utan annyira nem akartam elhinni, hogy nem viccelek nagyjabol 80db terhessegi tesztet lottem el 20 nap alatt. Ebben volt (foleg) olcsobb, dragabb, kazettas, tesztcsikos, digitalis. Az ossze letezo fele tesztem latni akartam a ket csikot, aztan pedig azt ahogy erosodnek :D a kedvencem a predictor lett, azokat el is tettem emlekbe
2020. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
47%
Szia! Csináltál azota másik tesztet? Én drukkoltam
2020. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Ma reggeli predictor negatív.

Ismét meg fog jönni. Már csokizabálhatnékom van és a hasam is fájdogál, lassan jön az idegroham is.. :(

2020. márc. 24. 15:20
 26/29 anonim ***** válasza:
51%
Negativ sajnos nekem is volt ilyen nem is 1 s megjőtt utána
2020. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
47%

Szia nekem is ilyen volt tegnap d. Utáni 2 nap van nem vártig negativnak veszem.

Teszteltél azota?

2020. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Márc 29 végül megjött.
2020. ápr. 22. 06:09
 29/29 anonim ***** válasza:
78%
Azt nem értem amúgy tényleg, hogy akik unják a teszteket nézegetni, mi a jó eget keresnek itt? :D Kb úgy tudom ezt elképzelni, hogy "na felnézek gyakorira, hátha van valaki megint aki kitette a tesztjét és én nem látok rajta semmit, hogy hátha jóóóóól be tudok neki szólni!!!!" vagy mi a ? :D :D :D
2020. ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!