Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznetek a tesztem? Ez...

Megnéznetek a tesztem? Ez csak száradási csik?

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna megjonnie . Akkor egyertelmu megativ volt a tesztem . Abbahagytam a progit . Ma reggel viszont csinaltam egy tesztet megnyugtataskeppen .


[link]


Megnéznétek ?


Ez csak szaradasi csik ? Felek hogy hulyeseget csinaltam hogy abbahagytam a progeszteron potlast .



2020. márc. 25. 08:25
 1/8 A kérdező kommentje:
2020. márc. 25. 08:29
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen negatív, nincs ott semmi
2020. márc. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Csak akkor látod a száradás csíkot ha időn túl nézed. Időn túl pedig nem nézegetünk tesztet.

2. Látom amit látsz de ez egy negatív teszt

3. Ez egy rossz minőségű, megbízhatatlan tesztfajta.

4. Amíg nem jön meg a menzesz addig van remény mindig.

5. Ha nem jön meg a vérzés továbbra sem, csinálj Predictorral mégegyet az legalább megbízható!

2020. márc. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oke koszonom
2020. márc. 25. 08:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon halvány és szűrkés színű, úgyhogy valószínűleg ez negatív, de ha nem jön meg pár napon belül, csinálj még egy tesztet. :)
2020. márc. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom.. Látom egyértelműen, csak nemtudom miért lehet ott. Én ma még szedném a progeszteront, de csak mert mi nagyon hosszú idő után teszteltünk pozitívat, és nem akartam volna hogy ennyin múljon.
2020. márc. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Én látom a második csíkot, de egyértelműen nagyon halvány és nagyon szürke. Ez biztos, hogy negatív, de mindenképp tesztelj még, ha nem jön meg és, ha egyértelmű pozit tesztelnél szedjed ismét a progit.
2020. márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Az enyém is ilyen volt a nem várt napján, de utána sajnos megjött
2020. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!