Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha 13 éves...

Lehetek terhes, ha 13 éves vagyok és az a fiu is 13 éves és 5ször volt de ritkán, 3 hete 1 aztán megint 3 hete ujra. és a menstruáciom rendes épp ma fog megjöni vagy a héten. Akkor nem lehet ugye terhes?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 14:08
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim válasza:
97%
13 évesen szexelni....pfff
2009. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy hülye vagyok, de nem értem a kérdést. Légyszi nyugodj meg, és próbáld meg megfogalmazni úgy, hogy legalább azt értsük, hogy mi volt 3 hete, meg 5-ször, meg fiú vagy lány vagy.
2009. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim válasza:
96%

te úristen.

13 éves :O


hová süllyednek manapság az emberek?!

"volt de ritkán" ezt h érted?!

rendesen szexeltetek? gumi nélkül? beléd élvezett?


( ha megjön a menzeszed akkor nem vagy terhes..)


te tudsz egyáltalán vmit a fogamzásgátlásról?!

felvilágosított téged bárki is?!


úristen.


így nem csodálom h egyre több a fiatal abortuszos...

-_-"

2009. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
90%
végülis nem számít ha megjön a mensid, ha a baba már a pocakban van...tudok egy két példát mondani, hogy megjött neki, és már 3hetes terhes volt...szóval kezdjél parázni....jobban jársz ha dokihoz mész...
2009. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
68%
Először is egy kis hülye vagy, mert ilyen korban szexelsz. Másodszor azért is egy kis hülye vagy, mert ennyi idősen nem tudsz helyesen írni. Harmadszor pedig ha megjön, és nem hánysz, akkor nem hiszem, hogy terhes vagy. Ha meg igen, akkor megérdemled!
2009. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

Reméljük, hogy nem vagy az!

13 évesen miért kell szexelni? Egyszerűen nem értem. Még gyerek vagy, nem ezzel kéne foglalkoznod!!

2009. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
nem hánytam és remélem msot megjöna menszesem de nem is hizok..reméljük bármikor megjöhet most a menszeszem
2009. márc. 15. 14:31
 8/51 A kérdező kommentje:
valaki visza irna máég kérlek..:S
2009. márc. 15. 14:34
 9/51 anonim ***** válasza:
94%
nem feltétel a hányás, meg a hízás, ha ott van a baba,van aki csak 5kg-ot szed fel egész terhesség alatt...szóval irány a doki.Hogy lehet ennyi eszed, hogy ilyen korban szexelsz, 13éves vagy, neked még a tanulással kéne foglalkoznod, és most alapozod meg a jövödet, hogy hova is akarsz tovább menni, az anyaságot választanád, vagy az hogy inkább legyen egy biztos állásod...
2009. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
de a mensztruáciom normális rendes akkor is?
2009. márc. 15. 14:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!