Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab utáni teherbeesésnél...

Missed ab utáni teherbeesésnél mikor kéne először nőgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés
Tavalyi terhességemnél, ami missed ab-val végzódőtt, 5 hetesen feleslegesen mentem, mert az orvos még embriót sem látott. Most vagyok 4+4 nél. Mikorra kéne időpontot kérni, hogy ne legyen túl korai és az orvos megtudja nekem mondani azt is, hogy van-e szívhang? Mikortól nem korai menni?

2020. márc. 28. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
7-8 hetesen. Előbb csak panasz esetén.
2020. márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi
2020. márc. 28. 10:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én elszámoltam a terhességi kort. Tegnap voltam orvosnál és én úgy számoltam, hogy pont 7 hetes vagyok, de az orvos szerint 6+2 hetes a pocaklakó, de már volt szív verése.
2020. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De hisz a 6+2 az 7 hetes.
2020. márc. 28. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ameddig nem tölti be a 7 hetet, nem lehet 7 hetesnek számolni. Addig csak 6 hetes múlt.
2020. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt missed ab-m, miután újra terhes lettem az 5. Hét elején szaladtam az orvoshoz, hogy barnázom és vártam hogy ad progeszteron pótlást.

Sajnos nem kaptam semmit, csak hogy ha megmarad meg ha nem akkor nem.

Viszont nem mindegyik orvos ilyen. Van aki foglalkozik veled.

Ha valami történt volna újra, nyugodtabban hajtottam volna este le a fejem, hogy én mindent megtettem amit megtudtam.


Hála istennek azóta már 31 hetes a pocaklalóm 🥰

2020. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is progeszteron kúra alatt voltam épp és úgy sikerült a baba. A progeszteron pótlót tovább is kell szednem. 8 hónap után kezdtem el ezt a kurat, mert nem akart sikerülni a baba, és a kúra második hónapjában teherbe is estem. Bárcsak hamarabb tudtam volna, hogy ez a gond...Akkor már másfél éve lehetne babánk.
2020. márc. 28. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!