Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik ovuláció teszteltek,...

Akik ovuláció teszteltek, mennyi idő múlva sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Én most kezdtem ebben a hónapban használni, vélemények érdekelnek.

28/N



2020. márc. 28. 14:56
 1/6 A kérdező kommentje:
És ovu környékén minden nap szexeltetek-e, vagy csak 2 naponta, stb?
2020. márc. 28. 14:57
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kistesóra gyúrunk. Most először próbáltam ki az lh tesztet. Pozitív napon voltunk együtt meg előtte 2 napppal, már tegnap pozi volt jól láthatóan a hcg tesztem.
2020. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azonnal, az első hónapban sikerült. Csak 2 naponta voltunk együtt.
2020. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1 évig nem jött a baba. Kiderült h nem jókor voltunk együtt. Az első ovu tesztes hónapban összejött az első gyerekem, a második gyerekem is. A harmadik gyerekem a 2. Ovu tesztes hónapban, de sajnos az missed ab lett. Így a 4. Terhességem az 5. Tesztes hónapban jött össze. Mind 3x ovu napján voltunk együtt, és mind 3 gyermekem fiú.
2020. márc. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az ovulációs tesztet is rosszkor használtam :D :D így csak a 9. hónapban jött össze. Feltételeztem, hogy középidő környékén van az ovuláció (nem akkor volt), ezért csak akkor teszteltem, és már kezdtem aggódni, hogy kábé sosem pozitív. A végén már nem tesztelgettem, csak simán kétnaponta voltunk együtt a menstruáció végétől a következő vérzésig, ezzel a módszerrel a 2. hónapban sikerrel jártunk.
2020. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csajok hogy kell csinálni ezt az ovu tesztet?
2020. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!