Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba ebből az estéből?

Lehet baba ebből az estéből?

Figyelt kérdés

Ovu előtt kb 4 nappal együtt zuhanyoztam a párommal, és érintkeztek a nemi szerveink (Nem tette be, de picit hozzám dörzsölte)

Utána lefeküdtünk, óvszerrel védekeztünk (ami nem szakadt ki, ellenőriztem) de félek hogy ahogy feltette magának még az előjáték előtt előváladék kerülhetett az ujjára, és mielőtt az aktus elkezdődött előjátékként megujjazott, így juthatott belém előváladék.


Ez picit kevesebb mint 1 hete volt. Elvileg március 2-3 kor kellene megjönnie. Óvszer mellett természetes fogamzásgátlással figyelem a testem (testhőt mérek, nyákot figyelem) de ebben a hónapban sokat utaztam így nem 100%os a görbém.


Kell aggódnom?


Köszönöm a választ



2020. febr. 20. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Most akarsz babát vagy nem? Ha védekeztetek nem lehetsz terhes. De akkor miért nézegeted a hőt meg az ovut?
2020. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem csak terhesség elősegítésére használható a módszer, hanem pont a megfékezésére is (csak mikor más mindent belead neked akkor kell fékezni magad) Nem szeretnénk.
2020. febr. 20. 20:42
 4/10 A kérdező kommentje:

Viszont köszönöm a válaszokat.

Ez volt amugy az első nekem. Amúgy is túlparázós vagyok, mégha tudom hogy biológiailag erre nem nagyon van esély megnyugtat ha más is így gondolja.

2020. febr. 20. 20:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz így terhes, de ha rendesen óvszerrel védekeztek mindig, akkor nem kell a hődet figyelgetni, ha esetleg néha kihagyjátok a védekezést, mert szerinted éppen nincs ovud, az mindenképpen hazárdjáték, úgyhogy ha nem akarsz terhes lenni védekezzetek mindig.
2020. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ugy terveztük addig mindig védekezünk míg nem szeretnénk Babót.


A hőmérőzést szeretem. Lassan 1 éve csinálom jó, hogy mindig tudom mikor jön meg pl mert reggel leesik és rá 1-2 órára jelentkezik a vérzés. Illetve megnyugtat ha látom volt ovum. Meg amúgy is szerintem ez egy klassz dolog mi mindent megtudhat az ember csak ennyiből.

De természetesen óvszerrel fogunk mindig védekezni.

Remélem mások is ugy gondolják hogy ebből nem lesz baba. Megnyugtat a válaszotok, köszönöm. :)

2020. febr. 20. 21:16
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Minek írod ki 2x a ugyanazt ? Mégis baba lett ? A te kérdésed az is Xd 🤣🤣🤣🤣🤣
2020. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az másra vonatkozott. Látom a szövegértés az erősséged..

Amúgy meg ha értelmes választ nem adsz csak kötekedni szeretnél, ne tedd..

Köszönöm.

2020. febr. 21. 09:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanaz. Terhes lehetsz attól ha beled kerult valami . :D 😂 de amúgy most nem kötekedni akarok .. Csak nem értem,hogy a francba lehet egy nő ilyen tudatlan ... várd meg mig késik aztan csinálj tesztet és kiderul ,hogy mégis baba lett-e:D ennyire egyszerű. :) most az min változtat ha idegen emberek válaszolgatnak neked ,hogy igen egyik igy lett terhes .. másik azt mondja nem ez kizárt :D BAR TE TUDOD . :)
2020. febr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Látom tényleg nem erősséged a szövegértelmezés. Ez szerintem gázabb mint hogy valaki valamit nem tud és kérdez.


Olvasd el mi illetve mi nem került be... de inkább ne is. Nem kell több válasz tőled. Végre míg te nem jöttél normálisak válaszoltak, erre te tönkre teszed a trollkodásoddal az egészet.

2020. febr. 21. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!