Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés a járvány alatt?

Teherbeesés a járvány alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, már egy ideje tervezzük párommal a gyermekvállalást, de nagyon megijeszt ez a helyzet. Ti be mernétek vállalni egy babát világjárvány közepén? Olvastam, hogy a terhes nők nem tartoznak a rizikó faktorba, de ha várandósan elkapja valaki, az biztos nem tesz jót =( szomorú vagyok, mert az esküvőnk is most lett volna :(

2020. ápr. 2. 18:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Az egész bolygó ez ellen kapálózik. Nem kell több ember.
2020. ápr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
71%
Én most biztosan nem mernék gyereket vállalni, szerintem várjatok amíg lenyugszik a helyzet.
2020. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
78%
Egy szülőképes korú nőnek nem a járványtól kell a legjobban félni, hanem az egészségügy helyzetétől. Már most is akadozik a terhesgondozás. Azt kell mérlegelni, hogy bevállalsz-e így elsőre egy részben vagy teljesen gondozatlan terhességet. Akarsz-e 9 hónapig rettegni, hogy egészséges a gyereked.
2020. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
49%
A probléma India, Bangladesh, Kína. Ha Európa kihal, attól még szaporodik a csozé. Engem nem befolyásolna a járvány, ha stabil az anyagi helyzet.
2020. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
A terhességgel jár sok kötelező kör pl. vizsgálat, vérvétel, védőnő.. A vírus miatt most semmi nem a megszokott módon működik. Aki aggódós alapból lehet még rosszabbul viselné ezt a bizonytalan helyzetet.
2020. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%

Én nem. És nem a járvány miatt, hanem azért, mert most lehetetlenség a vizsgálatokra, terhesgondozásra, stb. eljutni.

Két barátnőm is most terhes, egyikük mindjárt szül (akár a napokban), és elképesztő, miket mesélnek... Szerencsétlenek, nem tudják élvezni a terhességet, hanem kivannak a bizonytalanság miatt.

2020. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezektől félek, de a másik félelmem pedig az, hogy ha felfüggesztjük a babaprojektet, és amúgyse jött össze elsőre, ki tudja, hogy mikor sikerülne =( párom már 44 éves, én 30, első baba lenne mindkettőnknek, és két gyermeket terveztünk még békeidőkben... ha fiatalabbak lennénk, annyira nem izgatna =(
2020. ápr. 2. 18:53
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
Én tolnám. És nem azért, mert félnék a betegsegtől, hanem attól amit hoz, főleg a terhesgondozás, szülés, anyagiak miatt. Mi harmadik babával kacérkodunk, de most biztosan toljuk.
2020. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagytok idősek, bőven van fél évetek, hogy meglássátok mi lesz. A helyetekben várnék.
2020. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%
Most szült a szomszédom, maximális korházi ellátást kapott és fokozottabban oda figyeltek rájuk pesten!
2020. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!