Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lehet tenni, ha teherbeese...

Mit lehet tenni, ha teherbeeses utan derul ki, hogy meg nem voltam baranyhimlos, es a munkahelyen epp jarvany van?

Figyelt kérdés
Lehet-e tenni valamit a gyerek egeszsegeert?
2011. dec. 28. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2011. dec. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meg, de szeretnek, s a munkahelyen kb masfel honapja problema a baranyhimlo (iskola). Gyerekkoromban ketszer voltam himlos, de anyukam nem tudja melyik volt.
2011. dec. 28. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el az orvosodhoz és nézesd meg a kartonodban. Addig lehetőleg ne ess teherbe, amíg ezt nem tudod biztosan, ugyanis a terhesség 3. hónapjáig megkapott bárányhimlő súlyos fejlődési rendellenességet okozhat. Ne kockáztass.
2011. dec. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom lehet kapni himlő elleni védőoltást, oltasd be magad szerintem.


Amúgy én sem estem át semmilyen gyerek betegségen, szóval valószínűleg be fogom magam oltatni, ha babát akarunk.

2011. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!