Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan valaki, akinek...

Van itt olyan valaki, akinek nem várt után csak egy héttel lett pozitív a teszt? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 4. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Később volt peteérésem a vártnál.

Az uh szerint, a menyitől számolva, végig egy héttel kisebb volt. A 12.heti Uh-n pontosították a szülés várható időpontját.

2020. ápr. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 hét múlva lett pozitív, késői peteérés miatt.

Gyakorlatilag kb akkor ovuláltam, amikorra a menzeszt vártam volna 🙃

2020. ápr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pajzsmirigyet érintő betegség miatt gyakorlatilag aZ orvosok által meddőnek ítélték a barátnőmet már gyerekként

Ennek ellenére a menzesze pontos volt.

Elmaradt és addig tesztelt, amig pozitív nrm lett

Menzeszünk első napja közt 10 nap, gyerekek közt 5 hét van..pontosan /egyikünké sem koraszülött, kiírt nap után 4 nappal ő pedig 6 nappal szült

2020. ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Ahogy előttem is írták, ennek oka a kései ovu. Tehát, ha tudja az ember az ovu idejét (teszt vagy uh) akkor rá 14, legkésőbb 16 nappal már pozi lesz a teszt, ha valaki terhes, ami ugye egybeesik a mensi napjával vagy egy két nappal későbbre esik. Így biztosra lehet venni, ha negatív a teszt, nincs baba.
2020. ápr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 4 gyerekemmel 2-3 hét késés után teszteltem pozitívat. Kb akkor fogantak, amikor meg kellett volna jönnie. 😊
2020. ápr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!