Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késői petérésből kinek lett baba?

Késői petérésből kinek lett baba?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a ciklusom 23. Napján, és teljesen pozi lett az ovu tesztem. 28-30 naposak a ciklusaim, olyan 13-14. Napon szokott pozi lenni máskor az ovu teszt.
2020. ápr. 6. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk tankonyvek, ilyen előfordul :) nekem aztan káosz az osszes ciklusom, papiron bajom nincs, szóval nalam a tapasztalat azt diktalja, hogy barmikor lehet ovu.. kislanyom egy kozel 60 napos ciklusban fogant.. most szamits ra h kb 2 het mulva fog majd megjonni, ha megjon. Nagyjabol ennyi lesz a valtozas. (Mar ha volt ovu valojaban. Ugye a teszt csak a hormonloketet mutatja ki,az nem biztos, hogy a petesejt valoban ki is szabadult)
2020. ápr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írta egy hozzászóló, most annyi, hogy később lesz a nem várt napja :) Ovu utáni napok száma állandó, ha ez neked 14 nap akkor 14 nap múlva lesz esedékes a mensi, ha 16 nap akkor 16 nap múlva. Legyetek együtt és hajrá :)
2020. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk 🥰

Visszaszámolás alapján a ciklus 26-28. napja körül volt peteérésem.

Most 25 hetes kismama vagyok 🥰

2020. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok utolsó! Van 1 fiam, még szopik. Lehet az is befolyásolja, hogy így kitolódott. 1 éves, ez az első hónapunk, hogy nem védekezünk, kistestvért szeretnénk.
2020. ápr. 6. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!