Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy csak a tea...

Terhes vagyok vagy csak a tea miatt késik a mensim?

Figyelt kérdés

Parommal egyutt voltunk peteereskor,5napja kesik a mensim, de egyszer pe. Utan ittam palastfu teat lehetek terhes vagy lehet csak a palastfu tea miatt kesik? Keshet a tea miatt? Egy bogrevel ittam teat.

Nagyon szeretnenk mar babat koszonom a valaszokat



2020. ápr. 1. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Gyereket vársz.
2020. ápr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
5 nap késés után már nyugodtan tesztelhetsz...
2020. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy forradalmi ötletem: csinálj egy tesztet.
2020. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Miért késne a tea miatt?
2020. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat nagyon izgulok azt olvastam hogy a palastfu tea miatt keshet reggel csinalok egy terhessegi tesztet

Az x-epil tesztcsikot mennyire ajanjatok? Nincs semmi jel ami utalna ra csak enyhen szedulok es kicsit par mp-re gorcsol a hasam de nem ugy mint mikor megjonne es egesz nap eszek es wc re is surun jarok

2020. ápr. 1. 20:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Könnyen lehet, hogy babát vársz, én 20hetes vagyok első hónapban jött össze cickafark + palástfű teával. Egyébként már nyugodtan tesztelhetsz már tuti kimutatja, ha igen :)
2020. ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Várjuk a teszt eredményt! :)
2020. ápr. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Most csinaltam meg a tesztet sajnos negativ lett de meg bizom benne hogy terhes vagyok mert megvannak a jelek/tunetek szedulok mellem kemeny es faj sokat eszek es hanyingerem is volt hasam alja is enyhen gorcsol szurkal.

Az egyuttlet ota ez a 17.nap meg lehet korai hogy tesztet csinaljak?

2020. ápr. 2. 07:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha azóta nem voltatok együtt, akkor ez a teszt sajnos a valóságot mutatja.
2020. ápr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És szerinted ha nincs annyi hcg a szervezetedben, hogy a teszt kimutassa, akkor mi okozza a tüneteket? Nem bántani akarlak, csak szerintem ne bizakodj a tünetek miatt, mert azt könnyen bebeszéli magának az ember.
2020. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!