Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérzés ellenére mégis terhesség?

Vérzés ellenére mégis terhesség?

Figyelt kérdés

Kérlek ne támadjatok le rosszindulatú kommentekkel, én sem értem ezt az egészet.


Tegnap reggel csináltam egy tesztet, ami nagyon halványan, de két csíkos lett.

A probléma ott van, hogy tesztelés közben megjött.


Volt már velem ilyen, de akkor este is csináltam egy tesztet és az már teljesen hómező volt.


Most szintén csináltam este egyet, csak a megnyugvás és az elengedés végett, de az még egy kicsivel erősebb is lett, mint a reggeli.


Ami fura, hogy az első két nap fentrengve szoktam görcsölni, hányok, gyenge vagyok stb.

Most semmi. Észre sem veszem, hogy megvan..


Érdemes ismételni a tesztet? Lehet baba lenne a vérzés ellenére? (Erős, de nem darabos, fájdalommentes mensi)


Kérlek tényleg ne támadjatok nekem, tanácsokra, válaszokra van szükségem, nem lehurrogásra

Köszönöm, hogy válaszoltok ❤



2020. márc. 30. 08:04
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy az ovulációm tuti nem középidőben volt, mert kb egy másfél hete éreztem az ovus fájdalmat plusz nyák is akkor volt.
2020. márc. 30. 08:05
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Az van h.nincs terhesség.Igen volt ilyen nekem is,kémiai terhességnek hívják!
2020. márc. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom, volt már 2. Itt a fura az, hogy erösödött picit a tesztem estére

Kémiaiknál pedig estére nega volt a teszt. :/

Ezért nem értem

2020. márc. 30. 08:17
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos érzékenyebb volt a teszt.Hidd el,nem vagy terhes!Kár bele élned magad!
2020. márc. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Igen, a kémiai terhesség az az, ami olyan korán megszakad, hogy nem látszik UH-n. Ha többször előfordul, az már nem véletlen. Ha szeretnéd a babát, érdemes lenne kivizsgáltatni magad - leggyakoribb ok, ha kevés a progeszteron, erre írnak fel hormont, de sok más oka is lehet vérzésnek/vetélésnek (keress rá), szóval a hormonpótlás sem biztos, hogy segít. Mivel most ezzel valószínűleg nem fognak fogadni, érdemes lenne telefonon legalább utánaérdeklődni pár helyen, hátha találsz olyat, aki mégis vagy felírja látatlanul e-receptre vagy kezdhetsz nyomozni neten valami vénynélküli készítmény után. Persze vérzés mellett is előfordul, hogy megmarad a baba mindenféle rásegítés nélkül is. Általános jótanács a fekvés, sok magnézium (többféle B vitaminnal, az egyébként is fontos terhesen), és sok C-vitamin (Rutascorbint szokták javasolni) érfalerősítésre, ami mindenképp megtehetsz. Drukkolok.
2020. márc. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Lehet, nem tudom. Már nem emlékszek akkor milyennel teszteltem. Asszem facelle.


Most "otthoni terhességi teszt" volt itthon. A dmben lehet kapni, szürke dobozos.


Köszönöm a válaszodat :)

2020. márc. 30. 08:27
 7/17 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy utolsó, vizsgálaton már túl vagyunk, tudjuk mi a problémám. Egyelőre inofolicot szedek rá, aztán ha ez nem hat, kapok clostyt meg progeszteront :)
2020. márc. 30. 08:34
 8/17 anonim ***** válasza:
Az nem túl jó teszt, sokszor szellemcsíkos
2020. márc. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is kémiai, nekem 5 napon keresztül halvány pozik voltak, majd időre megjött a mensim. Nem hagyott nyugodni, hiszen tele voltam tünetekkel amiket a kisfiamnál is tapasztaltam, ezért is teszteltem olyan korán, így mikor megjött teszteltem délután még egyet ami nekem is erősebb pozi lett mint előtte voltak. Kicsit reménykedtem elmúlik a vérzés, de másnap egyértelműen rendesen megvolt a mensi, így teszteltem még egyet és az már hómező lett. Próbáld elengedni, egy két nap és kiderül. A vérzés amúgy sem jelent jót, lehet progi gond is, de lehet tényleg csak a mensid indult meg. Két napig tesztelj még, ha erősődik látványosan a teszt, akkor baba lesz, viszont el kell akkor menni ezen a héten dokihoz progiért. (ha nem múlik a vérzés) Ha nem lesz erősebb egyértelmű pozi, akkor mensi és ennyi volt, kémiai. Ilyenkor érdemes a mensi utánig kivárni, tehát teszem azt 5 napos szokott lenni, akkor a 6. napon még egyet tesztelni.


Minden jót, de inkább mensire számíts mint babára :(

2020. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem, nem vagy terhes. Véreztél, levált a méhnyálkahártya.
2020. márc. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!