Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki szoptatta a babáját, de...

Aki szoptatta a babáját, de szerettek volna kistestvért, mennyire nehezen jött össze?

Figyelt kérdés
1 éves a kisfiam, és még elég sokat cicizik. Voltam múlt hónapban orvosnál.Mondtam neki, hogyha nincs akadálya mi ezentúl nem védekeznénk, mert tesót szeretnénk. Mondta, hogy semmi akadálya, de szoptatás alatt készüljek, hogy nem biztos, hogy hamar terhes leszek. Nálatok, hogy volt? Mennyi időbe telt teherbe esnetek?

2020. ápr. 7. 14:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Változó kinek mennyi idő alatt jön össze.


Javaslom a szoptatás melletti fogantatás csoportot facebookon.



Nekem 10 hónapos baba mellett,akinél nem sikerült étkezést kiváltani/ 6-8 szoptatás/, az 2. menstruáció után az első védekezésmentes hónapban sikerült a kistesó..

Jelenleg tandem szoptatok.. az utolsó pillanatig nem sikerült leválasztani a nagyobbik gyereket

2020. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 14 hónapos, este és éjjel sokszor szopizó babó mellett első próbálkozásra terhes lettem (illetve volt 3 hónap, ahol próbálkoztunk legalább az ovu hetében együtt lenno, de nem jutottunk el addig a teendőktől és fáradtságtól).
2020. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó hamar sikerült nektek! Első. A nagyobbik mennyit szopik még? Elég mind 2 gyereknek? Szeretném 2 éves koráig szoptatni a kisfiamat. (tesó mellett is ha összejönne hamar)
2020. ápr. 7. 14:43
 4/10 anonim ***** válasza:
A második gyerkőc az első próbálkozós hónapban megfogant a kizárólag anyatejes 5 hónaposom mellett, akire 6 évig vártunk. Csodababa. 😄
2020. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Holnap lesz 16 hós a babám, még szopizik. 11. hónapban jött meg először, előtte sem védekeztünk (nyilván nem is lettem terhes), és nekem sajnos azóta sem jött össze a baba. De nem tudom, hogy csak a szoptatás miatt, vagy mert rosszkor voltunk mindig együtt, egyéb tényezők miatt.
2020. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11 hónapos szopifüggő mellett jött össze egyetlen egy balesetből.
2020. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 éves múlt a lányom és még esténként szopizott. Első próbálkozós hónapban összejött az öcsi. Amúgy nekem szülés után 15 hónapig nem volt menzeszem. Akkor nem hiszem, hogy ilyen gyorsan sikerült volna. Most lett 1 éves a kicsi, most se jött még meg, de nem bánom😁.
2020. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Majd ha sikerül teherbe esnem megírom, hogy hanyadik hónapban mégis. :)
2020. ápr. 7. 22:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első baba 18 hónap után jött össze.6 hónapos volt a lányom és rengeteget szopizott mégis egyetlen védekezés nélküli alkalomból terhes lettem a fiammal.Én végig szoptattam a terhesség alatt is.
2020. ápr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. Vagyok


Jelenleg 3 alkalommal szoptatom anahyot

Júliusban lesz 2 éves


Ha rajta múlna minden alkalommal amikor a kicsi kap, kérne, de akkor semmi szilárdat nem akar enni.

Félek a gyarapodása miatt, vékony típus.

A kicsi pedig több mint 1 kg-ot hídzik egyelőre havonta 2 hónapos.

Tehát tuti elég nekik.

2020. ápr. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!