Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti is eliteltek amiert kistest...

Ti is eliteltek amiert kistestvert szeretnenk?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok parom 21. Tobb mint 3 eve egyutt vagyunk van egy masfel eves kislanyunk. Alberletbe elunk, a 'kicsi ' nem szenved hianyt birnank a kistesot is. A korom miatt viszont sok negativat kapok..
2013. júl. 25. 18:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzből éltek?
2013. júl. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
160e. Sporolni is tudunk pedig mindenbol ujat veszunk.
2013. júl. 25. 19:09
 3/23 anonim ***** válasza:
59%
Nem szabad más véleményére adni! Ha nektek így jó akkor hajrá :) tanuld meg letojni a rosszindulatú embereket!
2013. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Én 18 voltam az elsőnél, 19 a másodiknál. Nem ítéllek el!

Stabil kapcsolat, stabil anyagiak, szeretet, ez a legfontosabb, amin gondolkoznotok kell. Mit számít, hogy albérlet? Nézd, ha sajátod van, akkor ki vagy téve árfolyamingadozásnak,és sok másnak, ami miatt bedőlhet a hitel, és egyik pillanatról a másikra az utcára kerültök. Nem lebeszéllek, csak ez is egy szempont.

Hogy fiatal vagy, mit számít, hiszen már van egy babád, tehát megfontoltan át tudod gondolni, mit vállalsz.

Max anyudat, apudat, tesódat hallgasd meg, gondold át, mit mondanak, ha akarod. De nem kell mindenkinek feltétlenül tudnia a baba-projektről, ez a Te személyes dolgod, ne tedd ki magad mások véleményének!

Sok sikert!

2013. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

Nem ítéllek el, de nekem egy kicsit felelőtlennek tűntök.

Szerintem várjatok pár évet, tanulj még, dolgozz és utána vállaljatok testvért. 1 fizetésből és gyesből nem tudom mennyire tudnátok eltartani 2 gyereket plusz magatokat.

2013. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Anyukammal nem beszelek ilyenekrol. O egy orok csavargo akinek csak a ruhavasarlas szamit. Azt is idiotanak tartja aki egy gyereket szul nem hogy tobbet..raadasul parommal is rosszba vannak. Parom munkahelye eleg biztos, fizetesemeles elott is all.
2013. júl. 25. 19:19
 7/23 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem meg pont példaértékűek vagytok ezzel a hozzáállással. Sokan ezt a pénzt felesleges szarokra költik (bocsi a kifejezésért), eljátsszák, elfecsérlik, bulipénzként kezelik ennyi idősen. Ti családalapításba fektetnétek ezt a pénzt. Nincs ezzel gond. Ha úgy látod, hogy tudjátok vállalni anyagilag, testileg, lelkileg, akkor szerintem semmi akadálya nincs annak, hogy legyen egy tesója a gyerkőcnek. Ráadásul fiatalok vagytok és mivel gyerek mellett sem lehetetlen tanulni, dolgozni és folyamatosan fejlődni, képezni magatokat, még lesz időtök jócskán arra, hogy megteremtsétek a tökéletes körülményeket és legyen saját otthonotok. Ha nincs hiteletek sem, még jobb, akkor még viszonylag stabilnak is mondható a pénzügyi háttér, ha fixen megvan ez a 160 000 Ft havonta.

Én nem ítéllek el és azt mondom, hajrá! :) :)

2013. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Mivel lanyom eleg fiatalon szultem igy az erettsegit mellette tettem le magantanulokent nem szalasztottam! Hitelunk nincs hal istennek nem is szeretnenk adossagot mert nehez kimaszni. Bar mas is az elert dolgokat nezne es nem a korom :(
2013. júl. 25. 19:27
 9/23 anonim ***** válasza:
49%
Én nem ítélek el senkit, de én inkább pár évet rászánnék a tanulásra, munkára, mostanság, amikor minden 2. házasság válással végződik, sajnos arra is gondolnia kell a nőknek, hogy lesz ha egyedül maradnak a gyerekkel, gyerekekkel.
2013. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem példa értékűek vagytok, hogy inkább babát vállalnátok, nem pedig csavargásra, drogra, és piázásra költenétek a pénzt, mint általában a mai fiatalok. ha be tudjátok, és be meritek vállalni, akkor ne hallgassatok senkire....

Minket azért ítélnek el, mert 5 gyermeket bevállaltunk...de mi pont lesz...k az ilyen véleményeket.

Sok sikert az élethez!!!

2013. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!