Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire lehet hinni a terhess...

Mennyire lehet hinni a terhessegi tesztnek?

Figyelt kérdés
A tegnapi nap folyaman elvegeztem egy tesztet. A T-jel alig, de alig lathatoan, de valami megis mintha ott lett volna. Ma egy Clearblue tesztet neztem meg, negativat mutat. (A menstruaciom kesett majdnem 4 napot, a 2-dik nap utan mintha elvagtak volna, majd a 4-dik napon meg egy keves barnas valami, azota semmi. 7-8 napig tart a verzesem normal esetben).

2020. ápr. 8. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha volt is valószínűleg kémiai terhesség volt.
2020. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Lehetséges kémiai volt, a CB digitális elég megbízható.Ha bizonytalan vagy, két nap múlva csinálj még egy tesztet, de véreztél is így nagyon kicsi az esély, hogy lesz baba. Viszont így két nap múlva akármi az eredmény az biztos.
2020. ápr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. Teszt negatív és véreztél is.
2020. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tobb ismerosom meselt olyanrol, hogy hasonlokepp verzett, amikor teherbe esett. A neten is olvastam hasonlo leirasokat.

Faradekonysag az, ami elegge jelen van, es ram nagyon nem jellemzo, sot... (bar talan ez a karantenos dolog is ratesz rendesen)

Alhasi gorcsok, mellerzekenyseg volt, de az mar elmult, illetve a gorcsok nagyon, de nagyon minimalis szinten neha erezhetoek (nem kellemetlen modon).

2 napja mast se csinalok, csak pisilni jarok (ha vegeztem, akkor is ugy erzem, mintha meg lenne a holyagomban).


Elkepzelheto, hogy a hcg-m meg mindig nem erte el a kello mennyiseget?

2020. ápr. 8. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:

A hcg ovu után 14 nappal kimutatható lesz, legkésőbb 16 nappal már egyértelműen mutatja a teszt, ehhez tudni kéne mikor lehetett ovud. Még akár terhes is lehetsz a fura mensi miatt, a kérdés mennyire volt meg? Ha volt erős napod, akkor szinte kizárt a terhesség. A tüneteid épp annyira jellemzőek pms és terhesség alatt.


Egyébként meg igen mindenki olvas még olyat is, hogy normál mensi mellett még is terhes. De ezek a bizonyos 1-2 %-ok, ezek veszettül ritkák, csak akiknek minden normálisan történik azok nem irkálnak, mert nincs miért így ugye csak az jön szembe a neten, akinek problémás vagy más.


Bármi lehet, de ekkora késésnél, már bármi kimutatja, főleg, ha te múltkor látni véltél valamit. Nekem terhesen a látni véltem valamit tesztem 3 nap múlva egyértelmű volt.


Csak akkor lehet még negatív a teszted, ha gyakori, hogy ekkora eltérés van a ciklusaid között, pl 28 napos néha néha meg 33... az már 5 nap eltérés, de ilyenkor a késést is a leghosszabb ciklushoz kell nézni, hiszen nem tudhatod, hacsak lh tesztet nem használsz, hogy épp ebben a ciklusban mikor volt ovud. Az ovu bekapcs gomb, két hétre rá minden teszt mutatja, ha terhes valaki.


Hiába olvasgatsz és kattogsz, hogy már pedig ezek és ezek a tnetek.. Eldöntötted terhes vagy. Várj 2-3 napot és 100%-ra kiderül. Van most elég stressz, ne tetézd a türelmetlenséggel, bár tudom, könnyű mondani. Kitartás, hátha terhesség áll minden mögött. Minden esetre a vérzés nem jó jel.

2020. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van.

Egyebkent probalok inkabb ismerosoktol, baratoktol erdeklodni, es kevesbe a netrol, mert tele van sokszor hulyesegekkel is.

Van ismerosom, akinek 3 terhessege volt, az egyiket ugy csinalta vegig, hogy minden honapban normalisan megjott neki. Ilyen is van, persze. Nyilvan nem ez a normalis.

Az en verzesem most eleg fura volt, sosem tapasztaltam meg hasonlot. Ezt megelozoen 1 hettel volt egy rosszulletem (has es gyomor, fejfajas).

Mar felmerult bennem minden lehetseges es kevesbe lehetseges dolog is. Meg a korona is, de ugy tunik szerencsere, hogy azt biztosan nem kaptam el.

Engem a tegnapi teszt zavart meg igazabol, hogy lattam rajta egy igen halovanyka T-jelet is.

Jelenleg nem tudok eljutni dokihoz es sajnos meg nem tudom, hogy meddig nem lesz ra lehetosegem, ezert is allok tanacstalanul, es picit aggodoan.


Koszonom a valaszaitokat egyebkent :)

2020. ápr. 8. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!