Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy szabályos...

Létezik olyan, hogy szabályos 28 napos ciklusnal 17. -18. napon van peteeres?

Figyelt kérdés

Igazából ez a 4.honap, hogy nem szedek fogamzasgatlot, de már előző hónapra visszaállt a 28 napos ciklus. Viszont most is, előző hónapban is 17.-18.napon van kifejezetten erős folyasom. Nem tojás fehérje jellegű, inkább vizes átlátszó. Kistesot szeretnénk, idáig nem jött össze, kezdek megzavarodni, mikor is lehet peteeresem.

(Halkan kérdezem, azt nem jelezheti, hogy összejött a baba?)


2020. ápr. 8. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tobb modszer van ovulacio figyelesre. Így sajnos nehez megmondani, de az biztos, hogy elofordulhat, hogy nem működünk tankonyv szerint. Az ovu utani szakasz mindenkinel egyforma 12-16 nap koze esik. Az ovu elotti szakasz minden nonel full valtozo. Fogamzas gatlo szedese utan egyebkent eros 6 honap, de van akinel 1 ev is kell h minde visszaalljon.
2020. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Létezhet, de akkor nem fogsz teherbe esni. Minimum 12 napos luteálissal kell rendelkezni, annál kevesebbel nem tud beágyazódni a petesejt. Ilyenkor doki kell.


Egyébként a vízes folyás mensi előtt jellemző, ovunál sűrűbb tojásfehérjés lesz a nyák.


Érdemes lenne LH tesztet rendelni és azt használni, hogy megtudd mikor van ovu. De az első hozzászóló is szépen leírta, fogamzásgátló után nem ritka, hogy nehezen áll vissza a ciklus, és szabályos ciklus mellett sem biztos, hogy van peteérés.


Ovunál kell legyen kicsit sűrűbb nyák, mert az a termékeny nyák. A vizes az nem az.


Sok sikert és tényleg próbálj lh teszttet használni, sokat fog segíteni, megtudod hány napos a luteálisod, van e ovu. Ha úgy látod utána is, fel lehet keresni egy dokit, bár most nem egyszerű, de mire 3 hónap alatt látni fogod mi hogy zajlik nálad már vége lesz ennek a hülye vírusnak... ősszel már terhes is lehetsz :)


Hajrá!

2020. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!😊
2020. ápr. 8. 15:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 31-33 napos a ciklusom, ezek szerint ugye a 15-16 napon kellene lennie leghamarabb az ovumnak. Nekem már a 9. napon bő folyásom volt, és a 13. nap lett pozitív az ovu tesztem, aznap este pedig jött a tipikus középidős hasszurka fájdalom. Másnapra halványabb lett a részt, mára már teljesen negatív. Úgyhogy nálam meg hamarabb jött a peteérés, kíváncsi leszek sikerült e a baba =)
2020. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*teszt nem részt :D
2020. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 18-19. Napon volt, terhes lettem.
2020. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb válaszokat!! Azért meg van remény 😁 illetve rendeltem itthonra ovu teszteket, ha ez a hónap sikertelen, akkor jövő hónapban biztosra megyek 😊
2020. ápr. 8. 22:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szabályos 28 napos ciklusnál a 16. napon van az ovu mindig.

Van már 2 gyerekem, 3.-ra gyúrunk :)

2020. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is, szorítok nektek! 😊
2020. ápr. 10. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!