Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki volt már hasonló...

Valaki volt már hasonló helyzetben? Tapasztalatokat írjatok és hogy végül is mi volt a baj!?

Figyelt kérdés
Menstruációm volt első nap rózsaszín pár csepp második nap erosebb viszont harmadik nap már semmi .szedulok hányingerem van erős derekfadalmam és alhasi szurkoló érzés mindkét oldalon hőm is emelkedik hányingerem is van és sűrű vizelés felfazva nem vagyok terhesegi teszt negativ ! Viszont ma voltam nőgyógyászanal aki kézzel megvizsgalt és anyit kaptam válaszként hogy kicsi terhességet nnem tud megàlapitani de ultrahangos vizsgálat nem történt és azt mondta további tenni való nincs viszont a tüneteim nem múltak ..

2020. ápr. 9. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Véreztél+teszt negatív = nem vagy terhes, ez biztos.

Más miatt is lehetnek ezek a tünetek.

2020. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Negatív teszt mellett nekem is ez volt az első gondolatom .. értelmezés lecives a kérdést köszönöm azért a válaszodat
2020. ápr. 10. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Hormonok. Gondolom honerozol ciklus eleje ota innen tudod, hogy fent maradt. Probalj neten utana olvasni hogy mi van ha a progeszteron hormon nem esik vissza mire meg kene jonni. Hanyadik dpon vagy? Milyen hosszuak az pvu utani idoszakok?
2020. ápr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már nem jelentkezik a vérzés 2 napig tartott
2020. ápr. 14. 23:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam, egy szép nagy ciszta miatt produlálta a szervezetem ezt.
2020. ápr. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!