Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan aki csak úgy ok...

Volt olyan aki csak úgy ok nélkül szedett utrogestant? Lehet ártani vele?

Figyelt kérdés
Régebben mindig a 21.napi vérvételen alacsony volt a progeszteron szintem. Ezért is kérdeztem a dokit hogy nem kellene e progeszteron. Írt fel de azt mondta ha nincs görcs vagy vérzés akkor nem kell elkezdeni. Eddig semmi nem volt, de gondolkozom, hogy ha a biztonság kedvéért elkezdeném azzal ártanék e? Vagy tényleg felesleges? Nem számít hogy régebben alacsony volt a progi szintem? Amúgy első terhesség, azért parázom túl...

2020. ápr. 12. 11:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja most látom hogy az nem egyértelmű hogy jelenleg terhes vagyok, 6 hetes. 😀
2020. ápr. 12. 11:26
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hallgass a dokira. Ha nincsenek a tünetek, ne terheld a tested vele. Én szedtem, okkal, de nem volt jó poén minden este feltenni ezt a cuccot magamnak. Majd reggel meg kb. egész nap folydogált ki a gyógyszer belőlem. Illetve váltanom is kellett egy másik progi gyógyszerre, mert az utro kimarta a hüvelyfalamat kicsit.. Szóval, ha minden ok, szerintem legyen csak tartalékba.
2020. ápr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szükséges akkor ne használd feleslegesen, mert nekem a kaáli intézetben azt mondták, hogy az is árthat. Nekem ezért is nézték meg vérvétellel, hogy kell e változtatni a dózison.
2020. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár sokan azt gondolják, hogy nem árt és nyakra-főre szedik, igazából megnöveli a hypospadiasis esélyét.
2020. ápr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
én úgy szedtem a második (jelenlegi) terhességem elején - a 8. hétig bezárólag -, hogy azért kaptam, mert egy évvel korábban volt egy missed abom, de nem derült ki, hogy azt progeszteronhiány okozta-e. de a doki felírta, hogy ha esetleg az okozta, akkor a második terhesség ne ezen múljon. ártani eddig semmiképp nem ártott, a 30. hétben vagyok.
2020. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fiú babáknak urológiai hondot okozHAT

/ 4-es is írta/


Meg nem leányálom.

Napi 3 hüvelytablettát használtam.

Folyt nyakra főre

Folyásomcolt

Égetett

2020. máj. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6-os nekem szájon át szedhetőt írtak föl :) (5-ös voltam)
2020. máj. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!