Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétszer megjött azóta a...

Kétszer megjött azóta a menstruációm. Néha még mindig bekattan, hogy terhes lehetek. Ugye nem?

Figyelt kérdés

Február elején, ovuláció környéken voltam együtt az akkori párommal. Megszakítással veédekeztünk. Azóta kétszer megjött a menstruációm. Az első normális volt, bár kicsit késett. A másik hónapban pedig gyenge volt. Most 11. Hetes lennék, ha akkor teherbe esek.

A tüneteim, amelyek vannak:

-Puffadás, kerek a hasam, nem szokott ilyen lenni.

-Ovulációs tünetem jelentkezik, amikor lenne amúgy is, de nem olyan, mint szokott.

-hízás +3 kg

Hányingerem nincs. Néha fajnak a melleim.

Leginkább a hasam kerekedését nem tudom hova tenni. Vagy ilyenkor, ha terhes is lennék, akkor nem látszana még?


Sajnos tesztet azóta sem csináltam. Megjött a menzeszem, és megnyugodtam. De mostanában sajnos előjön, hogy talán mégis.

Lehet emiatt a karantén miatt kezdek begolyózni. Tesztet sajnos nem tudok venni, kis faluban élek, egy gyógyszertár van, de ott nem kapható. A városba bemenni nem tudok.

Szerintetek ezt nagyon túlgondolom?


2020. ápr. 12. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy terhes vagy. De tesztet rendelni is lehet..
2020. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nagyon túl gondolod!! Nem hinném hogy terhes vagy!! A tüneteid pms-re utalnak én 12+5 napos vagyok nekem sem látdzik még!

Amúgy akasz babát?

2020. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, tudom hogy lehet rendelni... De mindig elhesegetem, és próbálok józanul gondolkodni, hogy nem lehetséges. Aztán netem elolvasom, hogy van kivétel...meg ilyen-olyan esetek. És ismét jön a gondolat.

Most nem szeretnék gyereket, párommal szétmentünk, de nem is volt még olyan komoly, hogy jöhetett volna gyerek. Első komolyabb kapcsolatom volt, de nem jött össze.

2020. ápr. 12. 12:15
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Kell neked védekezés nélkül dugni. Erre van eszed, de gondolkozni nincsen.
2020. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Védekezéssel sem 100%ban kerülhető el a terhesség..
2020. ápr. 12. 12:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem mondom 100%-ra hogy nem lehetsz. De ha nem akarsz gyereket miért nem védekezel? Ezt sose fogom megérteni.
2020. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!