Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már pozitiv ovulációs...

Ez már pozitiv ovulációs teszt? 10es érzékenységű. Szerintem egyforma erős, azt jelenti meg fog történni az ovuláció? Vagy 25ös érzékenységüvel jobb lenne tesztelni? Az még most mutathat negativat?

Figyelt kérdés

[link]

Vagy ez a 10e sérzékenység is elég peteéréshez?

Remélem értitek mit akarok kérdezni.



2020. ápr. 12. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha holnap negativ lesz akkor igen ez pozitív. Sajnos, ha most használod elöször, nem tudhatod neked melyik válik be. Nekem a 25-ös soha nem lett pozi...erősödött aztán halványult. A 15-ös meg 5 napig pozi volt. A 20-as vált be az szepen mutatta. Maximum 2 napig látható pozitívan. Van akinek több van akinek kevesebb termelődik. Ez igazából mindegy. Tesztelj továbbra is. Ha épp kb 14 nappal vagy a nem várt elött, akkor akár pozi is lehet, ezt neked kell tudni :)
2020. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az előző napi tesztek mind jóval halványabbak. 15.napon járok ma. Enyhén feszül a hasam alja. Mostanában próbálom kitapasztalni a testem,hogy milyen tünet mit jelent.
2020. ápr. 12. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pozi, de én 20as érzékenységűt használok.

Ha a holnapi negatív, akkor ez biztos pozi.

Mindent bele!

2020. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az alsó a mai:


[link]


Nyákom száraznak tűnik már pár napja. A hasam még most is fájdogál. A méhszájam eléggé lentnek érzem és kemény felületü. Hát nem tudom, lehet elmarad az ovulációm most.

2020. ápr. 13. 10:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez alapján tegnap volt a pozi teszted. Kb 29-30 napos ciklusod lesz. Az, hogy most már száraznak érzed magad semmit nem jelent. Amikor én terhes lettem nekem semmilyen nyákom nem volt ovu körül. Sivatag voltam. Sőt kb soha nem volt folyásom a ciklus alatt csak mensi előtt vízes. Mióta szültem azóta érzem normálisan az ovut. Szóval ebből ne következtess semmire. :)


Ha gondolod holnap csinálj még egy tesztet, ha az halványabb a mainál akkor biztos, hogy tegnap volt ovud.

2020. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most használok elosszor mindig 27-28 naposak voltak a ciklusaim de a múlt havi 31 napra jött meg! Elég fura volt mert rendezett volt mindig, most tartok a 16 napnál és még mindig negatív az Lh teszt 20aa érzékenységű! Naptár szerint próbálkoztunk meg persze mikor jól esett de valószínű hogy később van az ovum ezek szerint vagy nincs is nem tudom :(
2020. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!