Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Corax ovu teszt vélemények?

Corax ovu teszt vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma vagyok a ciklusom 13. napján, általában 31-33 napra szokott megjönni. Elkezdett szurkálni a hasam, ami nálam mindig középidöben jelentkezik, így csináltam egy tesztet, de a teszt csík halványabb (nem sokkal), mint a kontroll csík.


A használati utasítás szerint ez negatívnak számít, ugyanakkor az is ott áll, hogy alacsony LH szintre utal.


Használ valaki ilyen tesztet? Mindig kijön a 2 Csik, vagy volt már akinek egyértelmuen negatív volt? Van ennél megbízhatóbb teszt?


Köszönöm a válaszokat!



2020. ápr. 6. 22:11
 1/8 A kérdező kommentje:

A kép lemaradt:


[link]

2020. ápr. 6. 22:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennél egyértelműbb nem lehetne.
2020. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez még negatív.
2020. ápr. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma ennél halványabbat teszteltem :/
2020. ápr. 7. 18:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Coraxnál ez a maximum erősség.

Nekem sose volt ennél erősebb, pedig uh is bizonyította többször is, hogy volt tüszőrepedésem.

Úgyhogy szerintem ezt lehet pozitívnak venni :)

2020. ápr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, nekem ilyen volt maximum. A 29.-ei volt pozitív.


[link]

2020. ápr. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor ezek szerint hamarabb volt peteérésem! Mert tegnap az expect már negatívat mutatott :)
2020. ápr. 8. 08:31
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Ma már a Corax is negatívat mutat, akkor ezek szerint az elsőként készített tesztem lett pozitív! Fura mert naptár szerint csak 19-én lenne peteérésem, még jó, hogy akcióztunk hamarabb =)


[link]

2020. ápr. 8. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!