Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt es menstruáció...

Negatív teszt es menstruáció ellenére lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Az előző menstruációm az eddig megszokottól eltérően 40 napra jött meg,normális volt. (Fontos infó lehet, hogy beteg voltam, gyógyszert szedtem).

Miután elmúlt, rá egy napra végeztem tesztet, negatív lett.

Ha az ezt megelőző hónap átlagos ciklusaival számolom, tegnapelőtt kellett volna megjönnie.

Borzasztóan aggódom.


2020. ápr. 12. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi. Lehetsz. Ne aggódj az állapotodban.
2020. ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A menstruáció és a negatív terhességi teszt még mindig nem terhességi tünet! Nem tudom, hogy miért jött ez mostanában divatba...a menstruáció elmaradása és a pozitív terhességi teszt a terhesség jele!

Lássuk csak...múlt hónapban a megszokottól eltérően 40 napra jött meg a vérzésed...most megint késik...hormonproblémára nem gondoltál? Illetve arra, hogy most is hosszabb ciklusod lesz és majd csak 40 nap körül jön meg megint?

2020. ápr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De természetesen gondoltam erre is, csak azt nem értem mitől rendeződhetett át a ciklusom.
2020. ápr. 12. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármitől. A női szervezet nem gép, bármikor jöhet-mehet egy-egy betegség, alakulhat ki ciszta, mióma, hormonprobléma, ami mondjuk mindent a feje tetejére állít.
2020. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezer százalék, hogy terhes biztos nem vagy!
2020. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes ! Nekem is volt hasonló, egész életemben mindig napra pontosan megjön, de volt egy egyszer, hogy 40 napra, majd 15 napra jött meg, majd megint negyven napra 😰

Stressz, megfázás, nátha is okozhatja, nem tudtam meg a pontos okát, de vissza állt minden és azóta is rendszeresen megjön.

2020. ápr. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!