Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet e peteérésem? Teherbe...

Lehet e peteérésem? Teherbe eshetek így?

Figyelt kérdés

Nektek megmaradt a peteérés tünetei fogamzásgátló mellett? Én a folyásomon vettem észre, hogy ugyanúgy működik, mint mielőtt még elkezdtem gyógyszert szedni. És a libidóm is nagyobb a ciklusom közép táján. Ez jelentheti azt hogy peteérésem van? Vagy ez normális és minden rendben van?

Köszi a válaszokat.



2020. ápr. 13. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem volt semmiféle peteérésre utaló tünetem, amikor gyógyszert szedtem. Igazából a libidóm is lement a béka feneke alá. Nem tudom, hogy mióta és melyik gyógyszert szeded, és nem is tudok neked tanácsot adni, csak leírtam azt, amit én tapasztaltam. Igazából most az jutott eszembe, hogy csinálj lh tesztet, de nem tudom, hogy van-e értelme.
2020. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2020. ápr. 14. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!