Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » KB 3 hónapja nem védekezünk...

KB 3 hónapja nem védekezünk párommal és nem igazán jon össze a baba. E hónapba 4 napja késik gorcsolgetek egyik mellem faj. Terhesség esetén felmerulhet?

Figyelt kérdés
Nem merek tesztet csinálni mert biztos negatív lenne ahogy eddig mindig. És hát 2 napja görcsölok. Mit tegyek teszteljek vagy ez csak mensi jel lehet?
2020. ápr. 14. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Várj, megjósolom a varázsgömbömből.
2020. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy nem mersz tesztet csináni? Nem a teszten van az eredmény hanem a hasadban... Attól hogy nem csinálod meg, nem leszel terhes vagy nem terhes!

Mégis mit vársz neten keresztül nézzünk bele mikroszkóppal a méhedbe??

2020. ápr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kizárt a terhesség, de azt én sem értem, mi az, hogy nem mersz tesztelni. Attól félsz, hogy negatív lesz? És ha igen? Nem dől össze a világ, majd összejön, amikor itt lesz az ideje.
2020. ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 biztos van aki vàllalná. :)
2020. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Én minél többet várok, annál jobban bele szoktam élni magam, és annál nagyobb csalódás volt, amikor megjött.. amit érzel bármitől lehet és tényleg csak a teszt biztos, szóval a helyedben mindenképp tesztelnék
2020. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok, csak egy különbséggel...én teszteltem. 3hónapja próbálkozunk, két napja görcsölgetek, 3napja késik és ma reggel csináltam egy tesztet.
2020. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legy felnőtt és tesztelj! Itt senki nem fogja neten keresztul megmondani, mi van.... 3 honap pedig nem a világ, sokan eveket várnak ra.
2020. ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nem merek tesztet csinálni mert biztos negatív lenne ahogy eddig mindig."



Ilyen kijelentés után te még nem vagy erre felkészülve igazán. Inkább még várjatok.

Amúgy meg mit görcsölsz azon hogy 3 hónap alatt nem jött még össze? Megsúgom, kevesebb párnak jön össze ilyen rövid idő alatt mint gondolnád. Ha meg rágörcsölsz nem is fog összejönni.

2020. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne csüggedj, nekünk 7 évig váratott magára a baba :)


Nem igazán értem mi értelme van húzni a tesztelést... nem leszel tőle kevésbé terhes vagy nem terhes.. sőt jobb tudni időben. Nem várt napján reggel tesztelni aztán vagy pozi vagy nega... Minél tovább húzod annál jobban reménykedsz... hidd el jobb túl esni rajta aztán pont, ha negatív akkor meg felkészülni, hogy na majd a mostani ciklusban sikerrel jártok.


Sok sikert, és hidd el semmivel sem jobb várni a teszt megcsinálásal.

2020. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!