Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 dpo-n a haspuffadás jelzett...

6 dpo-n a haspuffadás jelzett már valakinél babát?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 12. 23:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
6dpo!!!!! Érted? Még 8 napod minimum van a mensiig... Max puffasztótettél, ne gonsolj babát mögé.
2020. ápr. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
1 hét-10 nap is lehet, mire beágyazódik a méhfalba. Még el sem jutott odáig...
2020. ápr. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
# Napihülye
2020. ápr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
Idióta 🤦‍♀️
2020. ápr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

6. dpo-n még semmilyen terhesség nem áll fent. Így bármit érzel az "még" nem terhességtől van.


Nekem alapvetően kb 6-7.dpon kezdődik a puffadás, nekem ez pl egyértelmű pms tünetem. De ez is változó.


A puffadásod mástól van.

2020. ápr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Az csak a tojástól van.
2020. ápr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Lehet valakinek hülyeség a kérdés, de szerintem attól nagyobb idióta nincs, aki azért jön erre az oldalra, hogy névtelenül lehülyézzen és idiótázzon másokat, szar életetek lehet húgyagyúak, ha ez adja nektek meg a napi örömöt! 😅😅😅 jó példák lehettek a gyerekeiteknek, feltéve, ha vannak, de akkor sajnálom is szerencsétleneket.


Aki normálisan válaszolt, annak köszönöm a választ! Megjegyzem a beágyazódás 5-7 nap alatt is befejeződhet es mar több helyen is olvastam, hogy van akinek mar ilyenkor pozi lett a tesztje. Azok is biztos mind idióták.

2020. ápr. 13. 11:29
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem idióták. Hazudnak vagy elszámolták az ovu időpontját.
2020. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen a beágyazódás 5-10 napig tarthat, átlagosan 1 hét. De! De ha pont az aktus napján is van az ovu, még egy nap mire megtermékenyül a petesejt, még két nap míg vándorol és ugye minimum 5 nap mire beágyazódik (ha a csillagok is úgy állnak) és még 2 nap mire lesz annyi hcg a szervezetben ami meg tud jelenni a vizeletben. Ergó terhességi tünetekről leghamarabb is csak a 9.dpon lehet beszélni, de akkor minden pöccre elsőre történt, aminek az esélye alapvetően baromi alacsony... de 6. dpo-n még nincs terhesség. Nem csak a beágyazódásból áll a fogantatás, előtte még történik sok minden és még utána is kell idő mire a hcg megjelenik.


Nem kell hozzá agysebésznek lenni, hogy megértse az ember. Fizikai és biológiai képtelenség. 6 nap alatt még nem fejeződik be semmi, mert ebből minimum 2 nap mire elkezdődik maga a beágyazódás, tehát még csak 4 ap ergó nincs hcg meg semmi terhességi tünet. De magyarázhatnám még estig.

2020. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszönöm hidd el megértettem elsőre is, kérdésem a már elöbb említett okok miatt mertem feltenni, olvastam rengeteget a témában és nagyon sok esetben szamoltak be hasonló tünetekről. Elsősorban saját tapasztalatokra lettem volna kíváncsi, nem biológiai órára. Főleg azért mert tudjuk, az emberi test nem feltétlenül óraműpontossággal működik.
2020. ápr. 13. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!