Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáj a méhem menstruáció előtt...

Fáj a méhem menstruáció előtt egy héttel. Lehet hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés

Soha nem szoktam menstruáció előtt ilyet érezni..Általában a tipikus menstruációs fájdalom a nemvárt napja előtt 1-2 nappal szokott jelentkezni..De most nagyon érzékenyek a melleim ( ilyen még a mensi előtt sem szokott jelentkezni nálam) és fáj a hasam.. Valaki járt már hasonló cipőben? Ha igen mi lett végül? Esetleg van olyan aki itt rajtam kívül aki mostanra nem várja?:)

Előre is nagyon köszönöm mindenki válaszát!


2020. ápr. 12. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pms. Ha kimarad a menzesz tesztelj.
2020. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg pms. Nem mindig egyformán zajlik, nálam is most változott meg a pms tünetek intenzitása. Bárkivel bármikor előfordulhat.
2020. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat!

Bár még reménykedek..Hátha nincs még veszve a dolog..:)

2020. ápr. 12. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet ovud is. Legalábbis nekem jobban fáj ovukor a hasam alja, mint mensikor. Szabályos ciklusom van, de most nekem is kitolódott az ovu ideje, a ciklusom 25. Napjára.
2020. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ovum az tudom, hogy volt április 2-án, csináltam ovu tesztet meg az ovut én is megszoktam érezni, olyankor sokkal érzékenyebb a méhem :)

De köszönöm a válaszodat! :)

2020. ápr. 12. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!