Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete kesik a mensim, a...

Egy hete kesik a mensim, a mensi napjan csak picit görcsöltem és szurkált, szurkál alul a hasam es alhasi fajdalmam van, vizszerű folyasom van tegnap terhessegi teszt 10ml/U negativ valakinek valami otlete? Van egyeb tunet is

Figyelt kérdés
Pl:sűrűn járok pisilni,nyűgös hisztis vagyok mostanában fáj a derekam és felul a fenekem is,a heten 4x volt kb hanyingerem,sokat eszek ,mindig faradt vagyok
2020. ápr. 16. 07:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha itt a nem terhes tüneteidre azt mondják, hogy terhes vagy, akkor a negatív teszted ellenére elhiszed, hogy az is vagy, és megnyugszol?
2020. ápr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha a teszt negatív, akkor nincs annyi hcg hormon a szervezetedben, hogy tüneteket produkáljon.
2020. ápr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Mikor fogjuk végre fel, hogy ezek a tünetek később jelentkeznek? Miért nem néz utána az ember, hogy mikor mi zajlik a testében, és annak milyen jelei lehetnek?
2020. ápr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Azt se nagyon értik meg, hogy az éhség nem létezik a terhesség elején... kb semmit nem enne az ember.. Ellenben mensi előtt jönnek a falási rohamok.


Kedves kérdező!


Egy hét késésnél negatív teszt, egyértelműen nem vagy terhes. Csak és kizárólag akkor lehet reménykedned, ha össze vissza ciklusaid vannak néha 28 néha 35 stb stb. Ugye mert akkor most nem tudhatod ez milyen hosszú lett volna, tehát mikor volt ovud és, hogy késik e már.


Ovu utáni 16. napon, ha van terhesség minden teszt pozi lesz!

2020. ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Jó én csak már nem tudom hogy miért van ez :( miért szurkál sokszor a hasam miért nem érzem h meg akarna jönni csak néha egy pici görcsölés,és ez a derék fájdalom hogy szinte napi szinten fáj,alhasi fájdalom,szúr a mellem is hol a jobb hol a ball,meg is nőttek azt is észre vettem,marciusba 9 en jott meg 6 napig tartott most 9 en kellett volna megjonnie de azota semmi es nem is erzem h meg akarna jonni csak azt hogy vagy fehér vagy átetsző folyásom van
2020. ápr. 17. 22:55
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy kérdeztem csak szeretnék meg nyugodni :'((((( es gondoltam meg kérdezem itt :'( nem pont csak terhessegre gondoltam hanem hatha valaki tud valami betegseget ami ezekhez a tunetekhez ossze kotheto :'(
2020. ápr. 17. 22:59
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem szedtél antibiotikumot? Sok stressz esetleg?
2020. ápr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utoljara februarba szedtem antibiotikumot mert el kaptam egy virust.Streszelni nem igen stresszeltem eddig mostmar kezdek,tudom milyen a szervezetem es nem szokott szurkalni a hasam jobb oldalt lent,es kozepen is neha faj a hasam,a melleimen is latom h nottek amik neha szurkalnak hol a jobb hol a bal de sose egyszerre a mellnel felul szokott szurni es ma se jott meg,igy ha jol szamolom 9 napja kesik,csak fehér vagy átetsző folyásom van fehéret keveset latok áttetszot tobbet,pedig nem szokott ilyen sokat folyni,mostanaba kezdte el,sokszor szinte már uszok benne
2020. ápr. 18. 10:55
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor irány a doki!
2020. ápr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az lesz,kivancsi vagyok mi lehet a bajom cisztam nincs az biztos ha jol emlekszem mult ev novemberbe nezettem meg magam semmi bajt nem talalt az orvos.
2020. ápr. 18. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!