Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2hete teszteltem pozitívat,...

2hete teszteltem pozitívat, tegnapelőtt véreztem és görcsöltem is?

Figyelt kérdés
A kórházban nem láttak még babát a nyák/vér miatt. A vérvétel 455 HCG szintet mutatott. Azt mondták, ha 1000 felett lesz lehet, hogy méhenkivül terhesség. Másnap a vérzés elmúlt és a görcsölés is. Ma vissza mentem vizsgálatra, ma 525 lett a hcg szint, azt mondta a doktor hogy ez kevés mert legalabb 900-ra kellett volna hogy ugorjon a szint.5-6hetes terhes vagyok. Azt mondta a doktor hogy keves az eselye hogy megmarad a baba es muszaj hogy kitisztuljak es keszuljek fel hogy sok vér fog eltávozni belőlem. Most megint verzek de nem dől belőlem a ver Járt valaki hasonlóan?

2020. jan. 24. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy "nem láttak babát"?

Hol volt vér/nyák?

2020. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt mondták hogy még van vér a méhembe és attol semmit nem látnak. Meg lehet azert se látnak semmit mert korai terhesség :/ első terhességem amugy ... :(
2020. jan. 24. 13:35
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Na akkor most én el is indulnék a kórházba.

Mert ha van baba,és úgy vérzel az nem kis gond. És minimum hogy megnézzék vetélsz e!

2020. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A korhazbol jottem haza es nemtudnak semmit, azt mondtak ha elviselhetetlen fájásaim vannak azzonnal menjek vissza. Par nap mulva megint megyek vérvételre es kiderül,hogy csökken-e a hcg vagy növekszik. Remélem hogy növekedni fog :/
2020. jan. 24. 13:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha 2 hete teszteltél pozitívat akkor már jóval többnek kellene lennie a hcg-nek. Nekem a nevárt után 3nappal 5000 fölött volt. Ha nem láttak semmit akkor valószínűleg már megindult a spontán vetélés, de az is lehet, hogy méhen kívüli, ami nagyobb gond.
2020. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az első terhességem vetéléssel végződött, szintén kevés volt a Hcg-m. Viszont belőlem ömlött a vér. De ez mindenkinél változó. Minden esetre kitartást bármi is történik! 😊


12 hkm

2020. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az útolsonak Boldog babavárást! :) írni fogok,hogy mik a fejlemények remélem jó hírekkel térek vissza :)
2020. jan. 24. 16:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


Megkerdezhetem hogy minden rendben van e?

Nagyon remelem. Ha esetleg nem akkor pedig sajnálom és remelem azóta már sikerült is újra.

2020. márc. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!