Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki szed méhpempőt, melyik...

Aki szed méhpempőt, melyik fajtáját szeded?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve várunk a babára, a mostani helyzet miatt csúszik a dolog, hogy elinduljunk a vizsgálatok irányába.

Gondoltam, addig is megpróbálkozom a méhpempővel, hátha..

Olvastam egy picit a témában, elméletileg a friss méhpempő lenne a legjobb, de hamar oxidálódik, ezért olyan terméket választottam, ami hidegen szárított méhpempő kivonatot tartalmaz.

Megrendeltem a Swanson Royal Jelly termékét, majd persze tovább olvastam... hogy nem is olyan jó, mert akár miómát is okozhat. :(

Most akkor szedjem vagy ne?

Ki hogy van vele?



2020. ápr. 16. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én méhészetben vettem igazi méhpempőt + virágport. Pici tégelyben volt és kb olyan volt az állaga, mint a fagyott jégkása. Amúgy is fagyóban kell tartani. Az elvileg teljesen tiszta, adalékanyag mentes volt. Egyszer vettem, de nem szedtem végig valamiért. A virágpor viszont nagyon finom 😁. Majdnem az összes elfogyott.
2020. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is kis uvegest vettem, kb 1 havi "adag", de én bioboltban. Ovulacio megtortente utan kezdtem el szedni egeszen a kovetkezo ovuig, nem tudom, hogy ennek hatasara, de akkor megfogant a kislanyom. Elotte 5 hónapja probalkoztunk.


Azt, hogy szedd e az a te dontesed. En is utana olvastam ezeknek a kapszulaknak es egyeb cuccoknak, de engem nem gyoztek meg. Mar csak amiatt sem, mert nem tartalmazott annyi mehpempot.

2020. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is kis üveges tiszta méhpempőt vettem egy mézes boltvab, ahol mindent lehet kapni, ami mézhez és társaihoz köthető. Reggel és este 1-1 grammot eszek, de borzalmas az íze. :-)
2020. ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tapasztalatokat! 😊

El tudom képzelni, milyen íze lehet a tiszta méhpempőnek...a kapszulának is igen erőteljes illata van. (ebben amúgy 333mg hatóanyag van, ami 1000mg méhpempőnek felel meg)

2020. ápr. 17. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is kb. ez a helyzet (1 éve próbálkozunk), én ma vettem Royal Jelly természetes méhpempőt (100 gr), holnaptól reggelente szerintem fogom is szedni - 1 grammot ír naponként 1 hónapig, aztán 1 hónap szünet
2020. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sok sikert nekünk! 😘🍀
2020. ápr. 20. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!