Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a hüvely és méhszáj is...

Ha a hüvely és méhszáj is nagyon nagyon fel van puhulva, az mit jelent 10 DPO-n?!

Figyelt kérdés
A ne turkálj magadban és hasonlók kíméljenek, tisztában vagyok az önvizsgálattal, ilyet viszont még nem éreztem
2020. jan. 9. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Azt, hogy jo husszú ujjad van...
2020. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék
2020. jan. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha eléred az nem túl jó..

Én nem értem el mikor terhes lettem.

Előtte igen, de ez ugye akkor mérvadó ha több ciklust is nézel, hogy tudj viszonyítani!

2020. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan azt sem tudtam hirtelen megállapítani, hogy az a mélyszájam, annyira puha volt az is, meg korülötte minden
2020. jan. 9. 18:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Javítok... megnéztem újra és a méhszájam alig találtam meg, de nagyon kemény. Viszont a hüvely fala meg ott minden nagyon durván puha, mintha “be lenne dagadva”
2020. jan. 9. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!