Lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek 2 éve, nem maradt ki egy szem sem, se antibiotikumot nem szedtem, se hányós vírusom nem volt, semmi.


A menstruációm is megjött, napra pontosan, de nagyon kevés volt és barnás. Csináltam tesztet a menstruáció 3. napján délután, de negatív lett.


Holnap reggel csinálok mégegyet, hátha az is negatív lesz.


Nem szeretnék még kisbabát, egyetemre járok.

De nagyon aggaszt, hogy kevés volt a vérzésem.


Tudnátok tanácsot adni?

Köszönöm.



2020. ápr. 17. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáltál, negatív a teszt. Nem vagy terhes. És svájci óra se, hogy mindig tűpontos legyél.
2020. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már fogamzásgátlót szedsz, legalább azzal legyél tisztában, hogy bogyó alatt nincs menstruáció, csak megvonásos vérzés. Nem ugyanaz a 2. Nem hinném, hogy terhesség. Olvasd el a tabletta leírását, csak van erről valami.
2020. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm szépen, az eszemmel én is tudom, csak parázóz vagyok.


Második, nyilván tisztában vagyok vele, ahogy a betegtájékoztatót is elolvastam, semmi konkrétat nem ír.

2020. ápr. 17. 12:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, ha volt vérzésed, szerintem semmi baj nincs. Lehet néha több, néha kevesebb.

Nekem viszont nem volt múlt hónapban sem vérzésem és most sem. Tesztet kellene csinálnom. Egyébként énis 2 éve szedem.

24/N

2020. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!