Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeestem a barátomtól....

Teherbeestem a barátomtól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 17 vagyok, a párom 34. Tudom, hogy nagyon fiatal vagyok, de nem lenne szívem elvetetni..a szüleim pedig biztos elleneznék. Nagyon félek. Volt már valaki hasonló helyzetben?

2020. ápr. 16. 17:31
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
94%
szerintem a világtörténelem során voltak már jó páran így. Mindig egyénileg kellett megoldani, most sincs másképp. Meg KELL beszélni a férfivel és anyukádékkal. Együtt találjátok a megoldást - nem a gyakori hörgő-börgő népe adja meg.
2020. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
71%
Én még nem.
2020. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
70%
Hát pedig az lenne a helyes döntés. Mondom ezt kismamaként. Gyerek vagy még, a drága párod meg ne hidd, hogy veled fog maradni. Nagyon felelőtlenek voltatok, de a saját érdekedben mondom:előtted az élet, hidd el, 10 év múlva belátnád, hogy jól cselekedtél. Én 28 vagyok, diplomával, saját lakással, szuper házassággal és még így is be vagyok szrva a szülőségtől. Ez örökre szól! Én hatalmas élvezettel gondolok a tini koromra, a bulikra, az egyetemre, a nagy "szerelmemre". Ne rontsd el az életed, kérd a szüleid segítségét.
2020. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
68%

Semmiképpen ne tartsd meg. A szüleid nyakára, gyakorlatilag gyerekként soha de soha nem vállalunk gyereket!!! Megpecsételed vele az egész életed.

A párodat pedig dobd ki a francba ha ennyire nem törődik veled, hogy nem tudott arra figyelni, hogy ne ess teherbe. Akinek ennyire nem fontos a testi épséged, hogy védekezni se hajlandó normálisan az kicsit sem szeret, csak dugni akar.

2020. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
77%
Szia. A szüleiddel mindenképp le kell ülni és megbeszélni a lehetőségeket. Az egyik oldala a dolognak, hogy igen valóban fiatal vagy, kb nem is éltél még...másrészről viszont már felelősséget kéne vállalnod a tetteidért, mert a Ti hülyeségetek és felelőtlenségetek miatt egy ártatlan picike élet növekszik a pocakodban. Az abortusznál át kell gondolni, hogy a jövőben mennyire fogja esetleg befolyásolni a gyermekvállalást. Ha megtartod akkor viszont azt, hogy tudnál e neki megfelelő ellátást adni, apuka mennyire támogat majd titeket...egyáltalán ő akarja? Tényleg ne a szüleid nyakára szülj egy gyereket
2020. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
74%
Én ebben a helyzetben a következőképpen cselekednék: ha a párommal hosszabb ideje együtt vagyok (ez a Te esetedben necces) és megbízom benne, stabil munkahelye és egzisztenciája van, összeházasodnék első körben és utána összeköltöznék, jöhetne a baba! A szüleim nyakára SEMMIFÉLEKÉPPEN nem szülném meg!
2020. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
23%
Megszülni és örökbeadni?
2020. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
24%
6-os vagyok! Igen, kifelejtettem amit a 7-es írt! Sok-sok házaspár ölne egy kisbabáért, és jó helyre kerülne
2020. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
81%

Ha egy 34!! évesn "férfi" egy 17 éves kislánnyal kezd és NINCS ANNYI ESZE, hogy gumit húzzon, arra nem lehet számítani, emberileg nulla.

Szépen mondd el a szülednek, vetesd el és feleltsd el ezt a felelötlen alakot.

2020. ápr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
71%

Vicces amikor egy 17 éves KISLÁNY kiírja, hogy "párom".

Még viccesebb amikor kiderül 34 éves.

De az már nem vicces, amikor kiderül, hogy a kislány terhes.

Mit tegyél?

AZONNAL mondd el a szüleidnek, és abortusz.

Természetesen a "párod" fizeti, remélem utána apád addig üti amíg mozog és utána még 5 percig.

Aztán ha felépültél te jössz.

2020. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!